Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a terhességi tünetek,...

Elmúltak a terhességi tünetek, baj lehet? (5 hetes)

Figyelt kérdés

Múlt vasárnap óta volt émelygés, hányinger, s fáradtságérzet... az eleje óta meg mellfájdalom

S tegnap reggel óta elmúlott egycsapásra minden, igaz néha szúrkál a hasam, meg néha nagyon picit görcsölget(az is volt eddig)

UH-ra csak 12 nap múlva kell mennem, baj lehet???



#elmúlott
2015. nov. 22. 09:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fiamnál, az ég világon semmi semmi terhességi tünetem nem volt
2015. nov. 22. 09:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokan járunk így. A terhességben az az egyik érdekesség, hogy csomó tünet lehet baj is meg nem is. Ha más nincs, szerintem ne aggódj. Nekem a 9-10.hét óta kutyabajom.

19 hkm

2015. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik nap ilyen, másik nap olyan nálam az ötödik hét óta. Volt hogy napokig nem éreztem semmit csak kb a haspuffadást, reggelizni us tudtam, másnap délután egyig nem ettem semmit az émelygéstől, szédüléstől. Jöttek mentek nálam eddig a tünetek, én nem aggódnék különösebben. 10 hetes kismama.
2015. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok :)
2015. nov. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!