Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy elmúltak a...

Normális, hogy elmúltak a terhesség tünetei a 9. hétben?

Figyelt kérdés
A 6. hétben jártam, mikor megtudtam, hogy kisbabát várok. A terhesség tünetei (hányinger, mellfeszülés, stb.) a 6. - 7. - 8. héten jelen voltak, mostanra viszont eltűntek. Nincs hányingerem és nem annyira érzékenyek a melleim. Normális ez? Lehet, hogy valami gond van? Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2014. jún. 6. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok csak a 8. hétben jàrok. A melleim màr alig érzékenyekedig brutàlisan fàjtak màr az elmaradt mensi előtt, hànyingerem sem mindig van. Én is mindig aggódom...

Tapasztalatokra én is kívàncsi lennék!!

2014. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenki más...minden terhesség más..! Nekem csak a mellem fájt,sem hányingerem nem volt..sem semmi... 12 hét0 napján az is elmúlt..!

(Mondjuk sajnos 8 hetes korom óta görcsölök:-( )

2014. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nem attól fejlődik a baba, ha az anyuka erősebbnél erősebb terhességi tüneteket produkál. Örülj, hogy már jobban vagy (vannak olyanok akiknek a szülésig megmaradnak a tünetei, ne irigyeld őket egy percig se). Ne parázz!

Boldog babavárást!

2014. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
igen normális és örülj neki.az elsőnél nekem is igy volt . a másodiknál is elmultak 10 hetesen.
2014. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :-)
2014. jún. 7. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A rosszulléteket a hcg hormon okozza, amihez hozzá kell szoknia a szervezetnek. A 9.héten a legmagasabb az értéke és onnantól kezd csökkenni, így enyhülhetnek a nemkìvánatos dolgok. De nem mindenki így reagál. Attól függ, hogy hogy bírja el ezt a hormont a szervezetet. Egyénfüggő. Lehet egyik nap ilyen, másik nap olyan...
2014. jún. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-) A héten megyek dokihoz, az ultrahang majd mindent elárul, hogy mi zajlik odabent.
2014. jún. 9. 11:41
 8/8 anonim válasza:
Szia, tudom, hogy régebbi a kérdés, de én most tévddtem erre. Mit mondott neked a dokid? Én múlt héten csináltam két poz. tesztet, de csak jövőhéten megyek dokihoz, akkor leszek 6. hétben. Nekem is csökken a mell érzékenységem, és a hasam sem fáj, hál istennek. Mondjuk nem is görcsölt ez volt a gyanús. Éjszaka, hogy alszol, mert én àltalában felkellek hajnalban és forgolódok, ami eddig soha nem volt. Vagy már 5 órakkor fent vagyok.
2014. okt. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!