Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon furcsán érzem magam....

Nagyon furcsán érzem magam. Lehet szó terhességről?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon furán érzem magam. Állandó 37, 2-3-4 fokos "hőemelkedésem" van, állandóan ennem kell valamit, egyre többet járok ki pisilni, semmi rosszullét, néha esténként egy kis gyomorsavam van, és bal oldalt pete tájékon úgy érzem mintha fel lennék püffedve. (érzem, nem látszik)

egyet teszteltem és negatív lett. ettől függetlenül fennállhat a terhesség esélye?


2015. nov. 25. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mikor szexeltél utoljára. A tüneteid alapján jó lenne egy Candida-teszt.
2015. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltunk együtt a párommal nov.11-12 és nov. 21-én. védekezés nélkül.
2015. nov. 26. 00:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor kellene menstrualnod?

Meg nem olyan regen voltak ezek az egyuttletek, elkepzelheto, hogy koran teszteltel es amiatt negativ, bar igazabol akkor a homersekleteden kivul a tobbi tunet is tul korai.

Homersekletnel egyebkent az ebredesi szamit, merd le holnap reggel akkor, amikor meg agyban vagy.


Ha nem jon meg a mensid, akkor csinalj meg egy tesztet.

2015. nov. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
December 1-én kéne, hogy megjöjjön. mértem ma egész nap. és 37 vagy attól több egy picivel. nagyon szeretném, ha terhes lennék..csak nem akar összejönni.. :(
2015. nov. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!