Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig vezettek autót?

Meddig vezettek autót?

Figyelt kérdés
Ti meddig vezettek/vezettetek autót a terhesség alatt? Én most vagyok 36 hetes és mindenki nyaggat, hogy ne merészeljek autóba ülni vezetőként. Nem értem, hogy mi a gond ezzel... nem megyek csak a városon belül a bevásárlóközpontba, ha sok mindent kell beszerezni, vagy a 20 km-re lévő másik városba a családomhoz. Ti hogy vagytok ezzel? :)
2015. nov. 26. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha baleset történik, teljesen mindegy, hogy utas vagy-e, vagy sofőr.
2015. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

41+5

akkor vittem meg magam a kórházba h akkor én szülök :-)

lévén a párom nem tud vezetni :-)

de a 40. hétig rendszeresen megtettem a Bp-Esztergom távot heti 2-3x Dobogókőn keresztül

mondjuk én az első terhességem alatt tettem le a jogsit 8. hónapban forgalmiztam le kb 15 perc alatt :-)

2015. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Végig vezettem, szülni mondjuk a férjem vitt. mi is lenne ezzel a gond?
2015. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok engem is piszkálnak.. :)
2015. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes terhesen vizsgáztam forgalomból. Nem így terveztem de 28 hetesen megbuktam.. egyáltalán nem volt kényelmetlen így én nem gondoltam, hogy gond lehet belőle. Nyilván szüneteltettem volna ha valami gond van.
2015. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát én már elég régóta vezetek, és eddig nem volt gond, most meg kifejezetten odafigyelek, mióta nem csak én ülök a volánnál. :) Én sem értem mi lenne ezzel a probléma! Azért is kérdeztem rá, hogy most akkor én látom rosszul a dolgokat, vagy mások aggodalmaskodnak túlzottan. :)

De akkor látom nem csak én tekintem természetesnek, hogy vezetek nagy pocakkal is. :)

2015. nov. 26. 17:05
 7/19 anonim ***** válasza:
38 hetesen volt a második forgalmi vizsgám (az első nem sikerült). 41. hetes voltam mikor kézhez kaptam a jogsit. Azonnal elmentünk gyakorolni még a férjemmel :) övterelőm volt persze.
2015. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szülès előtti nap simán vezettem mèg. Senki sem mondta, hogy nem kène.
2015. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én vezettem be a kórházba amikor a császárom volt.
2015. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szules elotti par naoig.
2015. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!