Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már ilyet? O. O

Hallottatok már ilyet? O. O

Figyelt kérdés

Hazautaztam a szüleimhez több mint egy hétre látogatóba,a város ahol élek az orvosommal együtt 400 km-re van tőlem.

Veszélyeztetett terhes vagyok,így bármikor bármi oda nem illő észlelés,azonnal orvos.Orvoshoz is szuroltam mert hirtelen minden terhes tünetem ami erősen volt addig minden eltűnt,a melleim a terhesség előtti kiinduló állapot...megijedtem,inkább bementem a kórházba.

Az orvos aki vizsgált orosz,töri a magyart,nehezen értettem amit mond.

...és itt jön a lényeg!!!

Lassan 9 hetes vagyok,az UH-n az embrió mellett volt egy kb 3 cm-es hosszúkás "folt" ami mintha a kicsihez kapcsolódott volna és azt mondta az orvos, hogy "valami bezáródik, de hogy annak még nem kellene ott lennie ő ezt nem érti"...

Nem is magyarázta meg a mondandóját,azt mondta a baba amúgy rendben, mehetek haza.

Hallott már valaki hasonlóról? Vagy mi lehetett az,amit látott? Méhlepény kezdemény? De az még korai.

Válaszokat nagyon szépen köszönöm előre!


2015. nov. 27. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom mi lehetett az, de azzal tisztában vagy, hogy ha táppénzen vagy akkor nem utazgathatsz sehova?


Így, hogy még egészségügyi ellátást is igénybe vettél a lakhelyedtől távol, számíthatsz egy oepes felülvizsgálatra, ami annyit tesz, hogy fizetheted vissza a táppénzt csalás miatt.

2015. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok 10-ből 5-ször mellélőnek a terhességi hetet illetően. Menj el másik orvoshoz mindenképp, akár helyben magánrendelésre, hogy megnyugodj.
2015. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kèrdező nem a terhességi hètre gondolt, hanem a baba mellett látható foltra.
2015. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele igen!

De itt egyáltalán nem ez volt a kérdés és úgy gondolom, hogy a többi részéhez senkinek semmi köze és főleg nincs jogod pálcát törni felettem.

Azt írtam,hogy látogatóba....de tudod akkor leírom,hogy azért kockáztattam meg az utazást mert édesányám elhunyt és segítenem kell a temetés részleteiben!...és ez az a helyzet, hogy egyáltalán nem érdekel az OEP!!!...

2015. nov. 27. 12:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előző üzenetem a 12:32-esnek szólt!!!
2015. nov. 27. 12:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Amúgy igen,a foltra gondoltam...

Járok magánrendelésre, van fogadott orvosom ő azt mondja 8.hét.

A védőnőm azt,hogy 9-10.

Látott már sürgőségin másik nőgyógyász ő is többet mondott mint a saját orvosom. Kb annyival mint a védőnőm.

2015. nov. 27. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

én még nem hallottam ilyenről. nem is tudom milyen "foltra" gondolhatott.

szerintem ha hazamentél keresd fel az orvosod és mond el neki. ő biztosat fog mondani.

sajnálom az apukát.

2015. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp: Hematóma nem lehet? Ha hazamentél, szerintem is nézesd meg magad egy másik orvossal.


Részvétem anyukád miatt! :(

2015. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!