Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire számít az apuka...

Mennyire számít az apuka életkora?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam,h az apuka életkora is fontos,h a baba egészséges legyen.Van itt olyan,akinek a férje,párja elmúlt 45,amikor a baba fogant és egészséges lett a gyerek?
2015. nov. 27. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ, nem minden ember egyforma. A nyugati 60 éves rocksztárok még abban a korban is csinálnak gyereket.
2015. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Az apa életkora mellékes, mert a spermiumok maximum 3 hetesek lehetnek.
2015. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Gyereket csinalni egy dolog azt sokaig lehet. De egeszseges gyereket az mas. Ugyanugy szamit a kor a ferfiaknal. Noknel 40 ferfiaknal 45 eves kor utan jelentos a kockazat. Szerintem is jar egy kis kockazattal. De az mindenkepp megnyugtato hogy egyuttlet alkalmaval a legjobbak jutnak el a petesejtig. Tehat en igazabol nem aggodnek a 45 ev miatt.
2015. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Igaz hogy mindig ujratermelodnek, viszont hogy tud e a szervezet egeszseges spermiumokat eloallitani az mas kerdes.
2015. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem számít. Az én párom 55 éves és most próbálkozunk. (Én 35 vagyok) Direkt megkérdeztem az orvost, azt mondta semmi rizikója nincs. Az anya kora számít, az apáé nem.
2015. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a genetikus doktornő magyarázta a tanácsadáson, hogy azért csak az anyai életkort nézik rizikó szempontjából, mert a petesejtek születés óta megvannak, így azok a nővel együtt öregednek. Míg a spermiumok újratermelődnek (így idősebb férfinak is "friss" spermája van)
2015. nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az orvosod nem olvassa a tudományos publikációkat, tíz évvel le van maradva, vagy csak meg akart nyugtatni.

[link]

2015. nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Olvasta-e vagy nem, szerencsére egészséges lányunk lett annak ellenére hogy egyikünk sem volt huszonéves a fogantatáskor.(Persze megszületni is szerencse kell, nyilván fiatalabb szülőknek sokkal kevésbé kockázatos a gyerekvállalás)
2015. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Aki lepontozott azért, mert leírtam mit mondott az orvosom, annak ez legyen a legnagyobb öröme. Szánalmas.
2015. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit,inkább köszönöm h válaszoltatok.A lepontozásokat én sem értem.
2015. nov. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!