Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt ellenére...

Halvány pozitív teszt ellenére lehetségesek az intenzív terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

12dpo-n vagyok, 27. ciklusnap. Már kb. 9dpo-tól láttam nagyon halvány második csíkot a teszteken, de most először lett fotózható.

9dpo-tól intenzív nyomást érzek a nap nagy részében odalent, néha rövid ideig tartó szurkálással, enyhe mensi szerű görcsökkel (mensi előtt amúgy sosem voltak görcseim, hanem megjön, és rá fél nap múlva jelentkeznek leghamarabb). A mellem is érzékeny, nehéz és fáj, bár ez ovu utántól fogva minden ciklusban megvolt.

Ma reggel erős hányingetem lett, hánytam is 2x egy keveset (tegnap is estefelé). Étvágyam napok óta alig van, szédelgek, gyenge vagyok, a nap nagy részében fekszem (megtehettem, mert szabin és pihenőnapon voltam). A hőm fent van magasan.

A mai haloványka tesztem: (megszáradva már nem látni így)

[link]


Nektek volt ilyen, hogy a teszt még alig mutatott valamit, de már tünetek vannak? Tudom, hogy a terhességi tüneteket a HCG jelenléte okozza, ha kevés van belőle, akkor is lehetséges ez?


2015. nov. 30. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen lehet gratula :) Foleg ha elso baba lehet a szervezeted ilyen koran reagal!
2015. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, ez tök egyéni, ki hogy reagál. Van, akinek sok hcg mellett sincs semmi baja, abszolút nem függ össze, hiszen később mindenkinek 100-200-szoros lesz a hcg mennyisége, mint a teszteléskor, de ettől nem lesz senki 200-szor rosszabbul. :) A rosszullét nem függ össze a hcg szinttel.
2015. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

A terhességi tünetet a progeszteron okozza, de ennyi idősen még az sem extrém magas. Ha vannak tüneteid, mielőtt megjönne, akkor persze érzékeny lehetsz a hormonra, de nem a baba miatt jelentkeznek a tüneteid még.

2015. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én a tünetek miatt teszteltem, különben kivártam volna az esedékes vérzés idejét, de akkor már erős pozitívat mutatott, amikor rosszul voltam. (10 nappal az aktus után).


Ettől eltekintve azt gondolom, hogy lehetséges hogy tüneteket érezz, de őszintén szólva én a csíkot nem látom a teszteden, mondjuk lehet hogy a monitorom hibája...

2015. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Igen, első baba, reméljük, valóban az is.

A progeszteron eddig nekem csak mellfeszülést okozott, ezért furcsa most ez a nagy érzékenység. Volt már pár hónapja -feltehetően- kémiai terhességem, de akkor nem voltak ilyen tüneteim, csak szintén halovány tesztek, de nem volt ilyen magasan a hőm, 12dpo-n nagy barnázva megjött (előtte reggel, 11dpo-n lezuhant a hőm).

2015. nov. 30. 11:20
 6/15 anonim ***** válasza:

En szinten a tunetek miatt teszteltem nagyon hamar (nem vart elott 4 nappal). Normal esetben eszembe sem jutott volna, de abban a ciklusban annyira erosen ereztem, hogy valami mas, mint szokott lenni.

A vernyomasom nagyon alacsony volt, szedultem allando jelleggel. Sportolok is es 3 egymast koveto napon 5-10 perc utan abba kellett hagynom az edzest, mert egyszeruen elsotetult elottem minden, le kellett ulnom, nem birtam magamat sem tartani a hirtelen pulzusemelkedestol.

A hasam is gorcsolt, holott mensi elott nekem nem szokott, sot, igazabol mensi alatt sem.

A ferjemnek mondtam, hogy tesztelek, ha negativ, akkor megyek orvoshoz, mert biztos, hogy valami bajom van.

Nem volt negativ, halvanyan ugyan, de pozitiv lett delutani vizeletbol.

Es biztos, hogy nem volt korai peteeresem, mert tudtam, hogy mikor volt.

Szoval igen, van ilyen.


Az viszont erdekes, hogy ez a 3. terhessegem volt, igaz, hogy az elso ketto regebben volt, maj 7 es 8 eve. De akkor semmit nem ereztem mensi elott egyikkel sem, sot, igazabol utana sem, csak a kimaradt verzes miatt teszteltem. Ugyhogy vagy en lettem oregebb es emiatt lettem ilyen erzekeny, vagy csak siman ez a terhesseg volt mas.

2015. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Nekem erősen látszott mégsem volt semmi bajom, ha nem késik a menzeszem eszembe se jut, hogy terhes lehetek. 24h km
2015. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt napja előtt több mint 1héttel már éreztem valami furcsát. Mondtam is a páromnak hogy ha most nem sikerült akkor tuti hormongondjaim vannak mert ez nem normális hogy úgy érzem magam mint aki terhes. Hányinger szagundor extra érzékenység... a reklámon is sírni kezdtem. :-) de vártam a nemvárt napjáig és akkorra már pozi lett a teszt is. Azóta is van hányingerem ugxanezek a tünetek megvannak. Ja és 3. Baba :-) ha tünet van az szerintem jó!! Drukkolok hogy baba legyen és egy pár nap múlva erős legyen a teszt is.
2015. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vége. :(
2015. dec. 1. 15:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Mi történt??
2015. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!