Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt ellenére...

Halvány pozitív teszt ellenére lehetségesek az intenzív terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

12dpo-n vagyok, 27. ciklusnap. Már kb. 9dpo-tól láttam nagyon halvány második csíkot a teszteken, de most először lett fotózható.

9dpo-tól intenzív nyomást érzek a nap nagy részében odalent, néha rövid ideig tartó szurkálással, enyhe mensi szerű görcsökkel (mensi előtt amúgy sosem voltak görcseim, hanem megjön, és rá fél nap múlva jelentkeznek leghamarabb). A mellem is érzékeny, nehéz és fáj, bár ez ovu utántól fogva minden ciklusban megvolt.

Ma reggel erős hányingetem lett, hánytam is 2x egy keveset (tegnap is estefelé). Étvágyam napok óta alig van, szédelgek, gyenge vagyok, a nap nagy részében fekszem (megtehettem, mert szabin és pihenőnapon voltam). A hőm fent van magasan.

A mai haloványka tesztem: (megszáradva már nem látni így)

[link]


Nektek volt ilyen, hogy a teszt még alig mutatott valamit, de már tünetek vannak? Tudom, hogy a terhességi tüneteket a HCG jelenléte okozza, ha kevés van belőle, akkor is lehetséges ez?


2015. nov. 30. 10:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megjött a 28. napon. Soha nem jött meg eddig ilyen hamar. Valószínűleg képtelen beágyazódni. Az előzőnél ugyanez volt, ott is már 29. napon megjött, pedig 30-34 napos ciklusaim vannak.
2015. dec. 3. 22:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nálam is ugyanez volt ebben a hónapban.
2015. dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Neked neztek mar hogy milyen vastag a mehnyalkahartyad a ciklus vege fele?

Nem lehet, hogy az a baj?

En nem vagyok szakerto, csak hirtelen ez jutott eszembe.

2015. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem nézték, a jelenlegi nődokim egy bunkó f***, hozzá már nem fordulok, az augusztusi után is leugatott, minek tesztelek mensi előtt, majd akkor jöjjek, ha 2 vérzésem kimarad...

Szóval részemről a kémiai terhesség csak gyanú. Mire utalhat, ha vékony a méh nyálkahártya? Én amúgy progeszteronhiányra gondolok.

2015. dec. 4. 10:19
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, ennyire nem ertek hozza, de nagy esellyel valamilyen hormonproblema okoz vekony megnyalkahartyat.

De persze lehet hogy nem is ezzel van a gond.

Jo lenne, ha talalnal olyan orvost, aki normalis es csinal uh-t valamikor a kovetkezo ciklusod amsodik feleben, akar a vege fele. Akkor latszik szerintem, hogy mennyire vastagodik meg.


Nekem csak azert jutott ez eszembe elso korben, mert nekem volt egy vetelesem, mutettel lett befejezve. Mitet utan harom hettel voltal kontrollon, addigra mar volt peteeresem is, kb 20. ciklusnapnak szamithatott. Persze nem probalkoztunk meg, csak homeroztem.

Megnezett a doki uh-n es mondta, hogy ahhoz kepest, hogy volt peteeresem nagyon vekony a mehnyalkahartya a kuret miatt. Tehat ha probalkoztunk volna es meg is fogan a baba, akkor sem lett volna sok esely, hogy megtapadjon.

Szoval nekem csak ebbol ugrott be, hogy akar ez is lehet a gond.


Erdemes megnezetni, ha mar regebben probalkoztok. De ha anyagilag nem gond elmenni nehany vizsgalatra, akkor mehetsz barmikor, csak tenyleg olyan orvost kell talalni, ako rendesen meg is vizsgal es esetleg el is magyarazza, hogy mi miert van, vagy lehet.

Nekem az a tapasztalatom, hogy privat rendelesen is sok orvos csak haladni akar, vegezni a vizsgalattal es elkerni a penzt sajnos.

2015. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!