Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok a...

33 hetes terhes vagyok a heten mar tobbszor tapasztaltam hogy foleg ejjel jon ram gorcsos fajdalom ami par masodpercig tart eleg eros fajas egesz ejjel kitart vegig. Masnak ilyen tapasztalat?! Ez lehet a joslofajas?!

Figyelt kérdés
Mostanaba sok mindentol fel is fujodok azt hittem eloszor felfujodas eseetudom milyen a szelgorcs es joslofajas kozti fajdalom..Nekem az erzetem okyan eros intezitasu olyan mintha a hasam aljan ereznem lent a mehembe is erossen jon aztan olyan fajdalmas alig varom hogy vege legyen nagyon faj nem akar mulni de csak par masodperc utanna szunet
2015. nov. 30. 23:10
 1/1 Leowin92 válasza:
Inkább megnézetném dokival. Voltál az orvosodnál?? Nekem keményedik a hasam folyamatosan, az nem ilyen fájdalmas, inkább kellemetlen. Csak éjszaka jelentkezik nálad ez a görcsös fájdalom?
2015. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!