Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! 33. hetes terhes...

Anyukák! 33. hetes terhes vagyok. A nőgyógyász hüvelyi fertőzés miatt írt fel nekem egy Klimicin nevű antibiotikumot. Szedett valaki ilyet, mi a tapasztalat, árthat a babának?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol az orvosodban keress másikat!

Ő tudja mi árt, mi nem árt a babának!

Az biztos, hogy a fertőzés árt a babának, minél tovább halasztod a kezelést annál nagyobb lehet a baj!

2013. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap írta fel,este már el is kezdetem tehát nem halogatom,csak érdekel más is szedett e ilyen készítményt és hogy mik a tapasztalatok...
2013. máj. 22. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Supraxot és Kliont kaptam 38 hét után, végig sem tudtam szedni a 10 db-ot, mert megszületett a gyerek. Amúgy ezeknél is rajt volt a betegtájékoztatón, hogy terhesség esetén a kezelőorvos dönt arról, hogy ajánlja-e, vagy vmi ilyesmi. A baba egészségesen született, és szerencsére a fertőzésem is elmúlt.
2013. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, nálad ez biztos nem áll fent, csak a saját tapasztalatomat írom.. Nekem is írt fel az orvosom kúpot, de nem volt gondom, semmi, nem használtam, a barátnőm jól meg is ijesztett hogy júúj meg jajj.. A gyerekem 32. hétre született, utólag derült ki fertőzés miatt.. Azért írom nálad azért nem ennyire drámai a helyzet, de én már biztos ezután nem fogom megkérdő jelezni az orvosomat, semmiben
2013. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!