Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek is szokott...

Kismamák! Nektek is szokott orgazmus után szinte egész nap nyilalgatni a hüvelyetekbe? Ez mitől lehet? Gond ez? 13h kismama

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el magnéziumot szedni, mert ez sajnos apró kontrakciók miatt van. A jövőben pedig óvatosan a szexxel.
2012. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot! Akkor most baj van? :(
2012. máj. 11. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vigyázz!!!nem akarok vészmadárkodni, de nekem a 16.héten kezdődtek ezek,alőször csak orgazmustól,később már csak úgy is.Leálltunk a szexxel,ez fontos lenne Nektek is,ha tényleg méhösszehúzódásról van szó. nekem 28. héten megszületett a babám...mondjuk a már úgy hiányzott a szex,hgy álmomban elmentem és attól is begörcsölt.

Vigyázz magadra és pihenj sokat!!!!

2012. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha az előttem szólóra hallgatsz. Valamint az sem egy utolsó dolog, ha erről értesíted a dokidat is. vigyázz magadra.

2. hozzászóló, jól van a picid?

2012. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jaj szegény! De azért megmentették a babádat a 28 héten már nem? Amúgy nekem nincs méh összehúzódásom, sem keményedés, csak ez a nyilalás.
2012. máj. 11. 15:43
 6/12 anonim ***** válasza:

A nyilalás is az, főleg, ha megterhelés után jelentkezik :(

A szalagok nyúlását megterheléstől függetlenül is éreznéd.

2012. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Hát most kicsit beparáztam. :/ Remélem nem lesz gond! Ha nagy lenne a baj már azért görcsölnék is nem? Leállok a szexel az tuti!
2012. máj. 11. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:

A babám jól van,bennt szuszog a szobában,már egy éves,okos,ügyes nagyfiú.Már azok a kiscsjok is jól vannak,akik a 24.héten születtek:)

De én mindenkinek azt javasolom,hogy csak óvatosan.Kell a mozgás,e mértékkel,én az első három hónapot végigmelóztam(gyógytornász, rohangálós, fizikai meló)amit nem kellett volna,aztán benyeltem 12.héten vmi vírust,ami miatt rengeteget köhögtem és az is mind terhelés a méhre,no meg a szex...sok volt. Vigyázz magatokra!

2012. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és én a 15.héten úgy döntöttem,hogy akkor fekvés, de a dokim azt mondta,hogy nem kell,mert a méhszáj nincs nyitva.Ne dolgozzak,de menjek ide-oda,jógára...stb.Szót is fogadtam. Ez lett a vége.Ha görcsölsz pihenj,sokat igyál és magnézium.Mondjuk abból én 6 db magnerotot szedtem...amúgy a schüssler magnesium phosphoricum forró hetese jól bevált,kivéve,mikor megrepedt a burok
2012. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jól van örülök hogy jól van! :) Ez megnyugtató!! Vigyázzatok magatokra ti is!! Köszönöm az infókat!! Ja mégegy kérdésem lenne. Legközelebb csak június 6án kellene mennem a dokimhoz. Akkor most menjek el elöbb e miatt?
2012. máj. 11. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!