Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom, vagy ez tényleg...

Kell aggódnom, vagy ez tényleg normális dolog?

Figyelt kérdés

5 hetes kismama vagyok! Megvolt minden nap a kis hasszúrkálás, enyhe görcs! De ma reggel úgy keltem fel, hogy most tényleg mindjárt megjön! Hogy most komolyan! Aztán semmi. Nincs vérzésem, még egy pici se. Szorulásom van, lehet ezért görcsölt ennyire a méhem?

Kell aggódnom? Nagyon félek, hogy megjön!


2015. dec. 2. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez az elején teljesen normális. Én 5 percenként rohangáltam nézni, mert meg voltam győződve, hogy megjött.
2015. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dettó így voltam, főként az elsőnél, én is mindig mentem nézni, hogy most megjött-e vagy mi van. Kb 8-10 hetes korra mérséklődött igazán.
2015. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És Te is féltél Tőle?

Még Wc-re se merek menni, szorulás miatt erős haspréstől is tartok! hogy árt a picinek :(

Köszönöm a választ!

2015. dec. 2. 10:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Túlparázod. A wc-n erőlködés meg nem árt a babának, ne aggódj!
2015. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. dec. 2. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél annyira így éreztem, hogy non-stop hordtam magamnál egy csomag betétet. Normális, általában a második trimeszterre elmúlik az érzés.

A szorulás miatt ne aggódj, az nem okozhat problémát.

2015. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 9-ik hétig éreztem ezt,aztán elmúlt. Az orvos megnyugtatott,hogy ez teljesen normális.
2015. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most tényleg megnyugtattatok :)

Nagyon köszönöm mindenkinek!!! :)

2015. dec. 2. 10:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, sőt, a fiammal el sem múlt a 12. héten, hanem végig kísérte a terhességemet. Most hogy várom a 2.-at, szintén így kezdett, s amikor 2.orra meg kellett volna jönnie, újra előjött.

Szedj magnéziumot, az majd segít :)

2015. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mahnéziumot gondoltam én is! :)
2015. dec. 2. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!