Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Herbioticum Mg + B6 + Omega3...

Herbioticum Mg + B6 + Omega3 lágyzselatin kapszulát lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Megrendeltem az internetről 4 dobozzal, mert görcsölős vagyok, nagyon, illetve olvastam, hogy Omega 3-ra szüksége van a magzatnak is. Mellette Gravidát szedek. Erre olvasom a dobozon, hogy terhesen ne fogyasszák. Az internet ilyet nem ír. Most akkor szedhetem, vagy nem? 15-én konzultálok az orvosommal. Addig várok vele, de érdekelne, hogy más szedte-e. Köszönöm!

2015. dec. 2. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, elfelejtettem leírni, hogy miből mennyi hatóanyagot tartalmaz:

-magnézium: 150 mg.

-omega 3: 500 mg.

-B6 vitamin: 20 mg.

2015. dec. 2. 16:10
 2/4 Noncsi0310 ***** válasza:
46%
Szia! Én Lenkei Magne B6 + Omega 3-at szedtem terhességem alatt nőgyógyásszal konzultálva. Összetevők: magnézium 150 mg, B6 20 mg, Omega 150. Ebből szedtem napi 3 szemet. Az Omega 3 a magzat agyi fejlődésére nagyon jó hatással van.
2015. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! Beszéltem védőnővel is, ő is azt mondta, hogy összetevők alapján nem okozhat gondot, de mivel neki nem ez a szakirányú végzettsége, konzultáljak kezelőorvossal is. Már annyira féltem, hogy annyi pénzt "kidobtam az ablakon"! Köszönöm a választ!!
2015. dec. 3. 14:43
 4/4 Noncsi0310 ***** válasza:
46%
Az én védőnőm nagyon vitaminellenes,de szerencsére a nőgyógyászom nem volt az,sőt a gyerekorvosunk se.A védőnő nálunk szükséges "rossz".Mi megelőzés pártiak vagyunk.Nem mindegy,hogy egy kisember hogyan indul az életben! :) Jó egészséget nektek!
2015. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!