Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek akkor ha egy...

Mit tegyek akkor ha egy másfél évvel idősebb lány jön be?

Figyelt kérdés
Egyel felettem jár egy lány a sulimba és nem merem megszólítani se nagyon mit tegyek ?

2014. dec. 29. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajts rá nekem összejött. Bár mi egyetemisták vagyunk :)
2014. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

fogd meg a pin.ját.

Ha pofon vág mond h véletlen volt. ha bejössz neki akkor csak mosolyogni fog:D

2014. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a kora miatt nem mered, akkor emiatt ne aggódj szerintem. Találj ki valamit, bár ha még soha nem beszéltél vele, akkor nem könnyű a helyzet.
2014. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Magyarmanó ***** válasza:
Keress közös ismerőst, a közös ismerőssel aki azért lehetőleg legyen elég jóba az adott lánnyal is barátkozz össze és véletlenül legyél ott mindig amikor ők beszélgetnek egymással aztán ezután már bejelölheted facebookon vagy valami és kezdeményezhetsz vele beszélgetést!:) 15/F
2014. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk..szólítsd meg! Másképp nem igazán tudsz vele kapcsolatba kerülni, legfeljebb fb-on, de az nem az igazi.. Ne félj attól hogy idősebb.
2014. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a komenteket de igazából nem tudom hogy hogy szólítsam meg 15/f
2014. dec. 29. 00:42
 7/7 anonim válasza:
Menj oda hozzá.. mit veszíthetsz? ami meg sem volt azt el sem tudod veszíteni.. az meg hogy más mit szól szard le :D nekik se lenne hozzá túl sok bátorságuk.. viszont neked legyen! sok sikert :)
2014. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!