Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mi a teendő? A 12...

Ilyenkor mi a teendő? A 12 hetes uh-ra hiába van beutalóm nem fogad a klinika!

Figyelt kérdés

9+4 hetes vagyok és felhívtam a szegedi klinikát időpontért, mire közli nagyon együttérzően a hölgy, hogy már hetek óta nincs decemberre időpont, mert mindenki helyett ők dolgoznak! Oldjam meg! Kérdeztem, h akk most mit csináljak?! Mire azt válaszolta, h menjek makóra, szentesre, vagy tudja is ő ahova akarok!


Kétségbe esve nyomoztam az interneten a telefonszámokat... Felhívtam makót, ott azt mondták, h nincs gépük menjek Hmvhelyre... Ott nem vették fel a telefont... magán rendelésen fogadnak 8-10 ezer forintért! Most hogyan tovább?



2015. dec. 4. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Vasas Szent Péter utcai terhesgondozót és mondd el, hogy a klinika nem tud fogadni. Szerintem fognak segíteni.
2015. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én elmennék magánra akkor.

Ha nincs időpont, akkor nincs, ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha meg közeli városban sincs, akkor nincs más megoldás, csak a magán.

:/

2015. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elővettem a kiskönyvem is.

Terhesdiagnisztika, Vasas Szt. P u. 1-3.

574-420, vagy 574-432 a számuk, H-Cs: 8-16, P: 8-11 a rendelési idejük.


Sok sikert!

2015. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is a vasas szent péter utcába járok. Dr Kakuja írta a beutalót a klinikára, mert pont azon a héten nincsenek nyitva...vmi szén szünet miatt
2015. dec. 4. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is elmennék magánra, de a genetikai UH szerintem nem 8-10 ezer forint magánban, hanem akkor már kombinált teszt és 30.
2015. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Makóra ne menj, mert nem jó az uh gépük. egy régi van, ezért ők is szegedre és vásárhelyre küldik a betegeket.Sajnos nekem is Szegeden a klinikán lesz az uh-m :( 8 hetesen adtak időpontot a klinikán 12 hetes uh-ra. 12.11.én kell mennem.
2015. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A bérkert klinikán a kombinált teszt 32 ezer.

A hepinetnél a 4d genetikai szűrés 16.000ft kb - mi oda is elmegyünk-.

Az aranyklinikán 18 ezer a kombinált teszt.


Ezeket hívogattuk fel a héten.


Előző voltam.

2015. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Szabó professzorhoz mennék. Remek szakember, egy nagyon fullos ultrahang géppel.

Igaz, én más miatt mentem hozzá, 17 hetesen, de kb. 30 percig nézte a babát. Két oldalas elemzést kaptam. Nem mondom, megkéri az árát, ha jól emlékszem 20 ezret kért,de engem speciel a saját nőgyógyászom küldött hozzá, mert nagyon elismeri.

Lehet,hogy kapsz még nála időpontot.

2015. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!