Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs fogadott orvosom, es...

Nincs fogadott orvosom, es 2napom van a kiirt idopontig. Tudja esetleg valaki h szegeden a noi klinikan meddig varnak a szules inditasaval ha nincs dokim!? Irjatok legyszi tapasztalatokat hogy viselkedtek veletek ha nem volt orvosotok. Stb.

Figyelt kérdés

#szülés #terhesség #tapasztalat #szülésindítás #Szegedi noi klinika #nincs orvosom
2015. nov. 14. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
erről az intézményről nem tudok nyilatkozni, de mikor én szültem, akkor annyi szülés volt egyidejűleg, hogy akinek nem volt fogadott dokija és szülésznője, azzal nemnagyon tudtak ugye foglalkozni. A legszükségesebbeket persze elvégezték, az elején egy-két óránként rájuk is néztek, közben ugye ment az nstzés. Tehát mindenki el volt látva, de nem ugrálták körül őket, ha valamiért szóltak, pl mosdó, szomjas volt nem ugrottak rögtön, de amint volt kis idejük akkor segítettek.
2015. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nálunk 40+5 naposan befektetnek, 40+7 naposan indítanak ha nincs fogadott orvos. hogy ott hogy van azt nem tudom
2015. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1 hetet várnak

Aztán este kapod a tágítót,ami megindítja

Ha nem jól megy,császár

2015. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Kedves utolso valaszolo (eleg biztosnak tunsz) esetleg azt tudod h mihez kepest varnak egy hetet? Mert a mensi szerinti idopontomhoz kepest az uh egy hettel kesobb van? Melyiket veszik figyelembe?
2015. nov. 14. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
mindig a menzesz idopontjat nezik.
2015. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor a szerint en mar egy hetes tulhordasban leszek hetfon amikor a klinikara megyek ctgre! Nagyon remelem h inditanak is mert most mar kemenyen ertelmet nyert a "terhes" megnevezes 😅
2015. nov. 14. 20:00
 7/15 anonim ***** válasza:
de miért nem egy ottani orvost kérdezel erről? úgy nem fognak holnap indítani, ha nem lett megbeszélve előre..
2015. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ugye a terhes gondozast nem ott vegzik tehat hetfon megyek eloszor oda ctgre. Mikor kerdeztem a dokit aki eddig vizsgalt annyit mondott vigyek taskat a tobbit ott eldontik. Persze megkerdezem hetfon a dokitol is bent csak kicsit kivancsiskodtam itt hat ha gyujtok nemi infot.
2015. nov. 14. 20:20
 9/15 anonim válasza:
Szia ha a ctg eredmeny olyan, lehet, hogy befektetnek. Amíg bent vagy a terhespat-on valószínűleg lesz terheléses ctg is. Az indítással egy hetet várnak. A dátum a szülés várható időpontja, amit a 12 hetes uh alapján a kiskönyvbe beírnak.
2015. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Nekem sem volt orvosom, nem vártam különleges elbánást. De az sem kapott akinek volt orvosa. A csapat mind a terhespaton, mind a szülőszobán, mind az újszülőttön ok. Segítenek ha kéred. Kitartást! :)
2015. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!