Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdtem vizesedni, tettetek/...

Elkezdtem vizesedni, tettetek/ lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
22 hetesen kezdődött, most 25 hetes vagyok és a gyűrűsujjam 48-ról 49-es méretűre duzzadt a vádlimon pedig meglátszik a zokni szövetmintája.
2015. dec. 5. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem toxémia gyanús..vérnyomás rendben van? Én 35 hetes vagyok és nekem kb 3 napja kezdett el dagadni a bokám. Nálam már a "véghajrá" is közrejátszhat, vérnyomásom rendben. Pockold fel a lábad, igyál sok folyadékot, hátha segít..
2015. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontoznak de nekem azt javasolta a nogyogyasz,hogy egyek sok almat es bejott :)
2015. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szoktam almát enni, te mennyit eszel egy nap? A vérnyomásom teljesen normális, sajnos néha leesik ha front van.
2015. dec. 5. 18:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Kb 3-4 liter vizet iszok egy nap.
2015. dec. 5. 18:15
 5/12 anonim ***** válasza:
3-4 et ettem de mar nem vagyok terhes ;) Ha esetleg nagyon vizesedsz ami mar veszelyes lehet gondolom arra kapnal valami gyogyszert.
2015. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha nem látom a zoknim nyomát fel sem tűnik. Nem néz ki sokkal vastagabbnak a lábam.
2015. dec. 5. 18:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nem veszes :) Kb nekem is ennyi volt.
2015. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam, hogy a matracom alá betettem egy összehajtogatott plédet, így a matrac vége enyhén felfelé ívelt, ez élég volt ahhoz, hogy reggelre lemenjen a duzzanat. Ha vízszintesen feküdtem csak, akkor reggel ugyanolyan duzzadt volt a bokám.

24 hetesen kezdődött nálam is a harmadik babával.

2015. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik szülésznő javasolt egy uborkás, gyömbéres, citromos kotyvalékot (sajnos már nem emlékszem a receptre, de neten hátha fenn van), amivel én végül nem vesződtem, mert szerintem minimálisan vizesedtem, de uborkát azért próbáltam többet enni a szokásosnál.
2015. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A én dokim só és fűszerszegény ételeket javasolt.
2015. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!