Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen szabad uszodába járni?

Kitty939 kérdése:

20 hetesen szabad uszodába járni?

Figyelt kérdés
A terhességgel semmi gond nincs, de nem igazán merek elmenni a fertőzés veszély miatt. Nyiregyháza környékén tudnátok nekem olyan fürdőhelyeket mondani ahol a viz összetétele nem árt a babanak, és a hőfok is megfelelő?

2015. dec. 7. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Dokival nézesd meg magad, ha nincs nyitva a méhszáj lehet menni uszodába, de meleg vízbe tilos!
2015. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben van, zárt a méhszáj, csak az emberek fele azt mondja akkor se menjek sehova, a másik része pedig azt mondja kifejezetten jot tesz nekem is es a babának is. És ami a közelben van uszoda az nem megfelelő sem higiénia sem más szempontbol.
2015. dec. 7. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is zárt voltam mindkét terhességemnél, de az orvos mindig azt mondta, h ne menjek se uszodába, se medencébe, hanem nyílt vizű tavakban, tengerekben ajánlatos ilyenkor fürdeni csak. Ha zárt a méhszáj, akkor is összeszedhetsz valamit. :/
2015. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lehetne uszodába menni, akr nem szerveznének kükön kismamaúszást, kismama aquafitnesszt sok helyen.
2015. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves második ilyenkor nem igazán tudok menni nyilt vizbe már :D
2015. dec. 7. 22:45
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves harmadik, igen énis ezért csodálkozom hogy annyian vannak az uszás ellen, énis mennék de nemtudom hol tartanak ilyen jellegű orákat :(
2015. dec. 7. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha zárt a méhszáj és valaki nem hajlamos a fertőzésekre akkor lehet.

Ha viszont valaki gyakran össze szokott szedni gombát vagy egyéb hüvelyfertőzést akkor nem ajánlott.

Nekem pl. sosem volt gombám és egyéb fertőzésem se uh én fürödtem medencében, mert 8 hetesen voltunk nyaralni 5 csillagos szállodában.

2015. dec. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérd ki az orvos és a védőnő véleményét, tanácsait is, de alapvetően ha nincs veled semmi gond, akkor mehetsz nyugodtan. Nekem a védőnő annyit mondott még nyáron, hogy úszás után mosakodjak le jó alaposan, és ha úgy gondolom, akkor utána kenjem be magam canestennel. Az orvost is megkérdeztem, hogy szabad-e, azt mondta, ússzak nyugodtan.

Úsznék most is, csak ilyen pocsék időben nem szeretek menni, így is már két hete folyik az orrom :S Pedig a hátamnak de jó lenne...


29 hetes

2015. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam a dokihoz ez ügyben, inkább kétszer is rákérdeztem, azt mondta nyugodtan mehetek, azt mondta az uszással nincs semmi probléma :) és nem szedtem eddig semmit sem össze szoval már csak egy fürdőhely kellene :D
2015. dec. 8. 15:55
 10/10 A kérdező kommentje:
+ énis a hátam miadt mennék , már valamikor járni sem tudok ug fáj , Nyiregyházán a sóstói fürdőn kivül van még más is? Nem vagyok nyiregyi jobb lenne ezekkel tisztában lenni
2015. dec. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!