Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ihatok szénsavasat szoptatás...

Ihatok szénsavasat szoptatás alatt? Pl:Fanta agy cola? Semmi nem veszi el a szomjamat, és nagyon kívánom! Ártanék a babának, megfájdulna a pocakja?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Ha, nagyon kívánod 1 pohárral igyál, de többel ne!

Átmehet a tejbe!

2010. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyál, és figyeld meg, a baba változik-e? Ha nem, akkor ihatod. Csak ne kólát és ne tonikot!
2010. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan ihatsz szénsavasat. Igaz a cola nem épp a legegészségesebb, de 1-2 pohártól semmi baj nem lesz.


Én még nem láttam szénsavas anyatejet... Én csak szénsavas ásványvizet iszom/ittam terhesen és szoptatás alatt, a babámnak semmi baja nem volt tőle.

2010. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A buborékok nem mennek át a tejbe, ne aggódj. Alkalmanként egy egy pohár kólától sem lesz baja. Azért a szervezet nem kukának használja az anyatejet, hogy minden sz@rt oda válasszon ki. Nyugi, és ha jólesik, akkor egészségedre. Nem kell túlzásba vinni, de azért nem kell aszkézist fogadni a szoptatás idejére.
2010. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam borzasztó hasfájós volt,de a szénsavas nem okozott gondot.
2010. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!