Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segít hányinger, hányás ellen?

Mi segít hányinger, hányás ellen?

Figyelt kérdés
Már egy hete tart. Ahogy felkelek már hányingerem van ,amit megeszek,ki is hányom. Semmi erőm már ès pihenni sem nagyon tudok a 22hòs kislányom mellett. 8hetes vagyok.
2015. dec. 8. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Salvus víz-patikában kapható.

És nem a legjobb, de kóla is jó.

2015. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
B6 vitamin, keksz, hideg víz, nem zsíros ételek.
2015. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a jéghideg Cola jött be, épp most rohantam át érte a boltba :) most vagyok 17 hetes, de néha még mindig előfordul, hogy hányingerem van.
2015. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kóla tényleg jó. De a gyömbér is.

Meg nekem a jégkrém is bejött. Bár most ahhoz kicsit hideg van. :)

2015. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos semmi nem vált be. :( 2x1 hátig volt hányingerem, napi 3x hánytam, fogytam is rendesen. De ez ébredéstől az esti elalvásig semmitől sem enyhült. Imádkoztam,hogy ne tartson hetekig :) De sok mindenkinek bevált pl a cola vagy gyömbér ital.
2015. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hetek múlása segít leginkább.. én hiába próbálkoztam csomó mindennel semmi nem vált be
2015. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Kipròbálom a colat,meg mindent..hátha valami segìt. Napi 3-5x hányok..szinte semmi nem marad bennem. Fèlek,hogy befektet kórhàzba a dokim :-(
2015. dec. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!