Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babnak, vagy...

Lehet baja a babnak, vagy beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok. A kisfiam 2 éves és kint motorozott a járdán, aztán kigurult az útra én meg odafutottam, nehogy jöjjön egy autó. Kb 2-3 m-t ha futottam,de közbe jól megfájdult a hasam alja.Ez volt kb 2 órája,de most is fáj,olyan mikor mozgok, mintha iszonyú izomlázam lenne. Most pihenek,de ha fel kell állnom, az nehezen megy.Nem tudom eldönteni, hogy a szeméremcsont fáj és kisugárzik a hasamba, vagy a hasam fáj.Ha fekszem, akkor nem érzem.A baba mozog.

2015. dec. 8. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

20 hónap van a 2 gyerekem között, sokat kellett rohangálnom a nagyobb után terhesen.

Ilyen velem is előfordult. Ne aggódj. Pihenj és elmúlik.

Ha nagy baj lenne, akkor nem múlna el akkor ha fekszel, meg görcsölne, stb.

A terhességem vége felé nekem 10 m séta után is ilyen érzésem volt :(

2015. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj és nem fog beindulni ettől a szülés. Nekem 35 hetesen fájt a hasam alja, szintén mozgás után, ijesztő volt hogy nem akar elmúlni rögtön. Vettem be magnéziumot és pihentem, nem sokkal később már csak mozgás közben fájt utána meg akkor sem.
2015. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat, valószínűleg el fog múlni.
2015. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóm 28 és 39 hetesen is. Mind a kétszer a pihenés-fekvés, meleg zuhany és gátmasszázs segített. A vége felé ettől beindulhat a szülés, nekem sajnos nem indult semmi... Ha aggódsz, hívd fel a védőnőt, ha két napig nem múlik el, akkor pedig irány a doki.
2015. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kicsit megnyugodtam
2015. dec. 8. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonlóan én is, még dolgoztam és a busz után futottam reggel, utána egész nap úgy fájt a hasam ahogy leírtad. Ez kb. 30 hetesen történt, a kiírt napon szültem, nem lett semmi baja a babának.

Szerintem valami olyasmi csak, hogy ott az a nagy pocak, amit az izmaidnak tartani kell, és szokatlan mozgásra lehet hogy kicsit meghúzódnak az izmok, vagy tényleg izomlázad lesz....

2015. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!