Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon elmeszesedik a...

Ha nagyon elmeszesedik a lepény akkor beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
33.hetes vagyok es meszesedik a lepenyem 3.het múlva vérvételre kell mennem es ctg-re es felek h addig Nehogy baja legyen a babamnak
2015. jan. 22. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

32 hetesen, 3-as fokban érett lepényem volt.

Semmi baja sem lett a babámnak.

39+4 hetesen szültem spontán.

Szóval nyugi,ez semmit sem jelent!

2015. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33 hetesen harmadfokban érett volt a lepényem végül pontban a 39. héten volt program császárom egészen addig nem indult meg a szülés. Egészséges, érett 3,5 kg-os babám született.
2015. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent,hogy minnel jobban meszesedik,annal kevesbe taplalja a babat.Valamint ha mar nagyon rossz allapotban van akar le is vallhat.

Nekem emiatt volt csaszarom 38+4 hetesen.A szules nem indult be tole,egyaltalan nem nyilt a mehszajam,az orvosom pedig nem mert inditani,mert felt hogy baj lesz.

2015. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az orvosom azt viszont nem mondta h milyen fokozatban érett, akkor hallottam ezt először,sőt még mutatta az uh-n is,hogy azok a pöttyök azok.

Remélem nem lesz baj.

2015. jan. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!