Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az adatok nagyon rosszak?

Ezek az adatok nagyon rosszak?

Figyelt kérdés

Glukoz 0perc 3,9mmol/l

Glukoz 120perc 5,7mmol/l

Inzulin 0perc 11,91uU/ml

Inzulin 120perc 88,43 uU/ml


A 120 perces inzulinom aggaszt. Befolyásolhatja az, hogy nem olvadt el a cukor a vízben és el kellett rágnom?


2015. dec. 8. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. Az éhgyomri inzulinod is magasabb sajna,5körüli érték lenne az ideális. A 120 perces meg az éhgyomrinak max. 5-szöröse lehetne.
2015. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt is volt ilyen inzulinrezisztencia vizsgálatom 2x is, mert az elsőnek nem hitt a doki, de azok tökéletesek voltak. :( És miért ment fel annyira a cukrom, ha ilyen sok inzulin keletkezett?
2015. dec. 8. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? (mármint értem a terhesség témakört, de terhesen csak cukrot szoktak nézni,mert inzulinos állapot egyébként maga a terhesség).
2015. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az szerintem még oké,bár én nem vagyok orvos,csak egy sorstárs. :) de nyugi,megfelelő endokrinológus,diéta,sport és minden ok lesz.:)
2015. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,igen,ha terhes vagy,az akkor más tészta és csak a cukorral kell foglalkozni,ami terhesség alatt terhelésre max. 7-ig mehet fel.
2015. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, terhes vagyok, 24 hetesen készült, és mivel pm alulműködésem van endokrinológushoz is járok. Ő volt kíváncsi az inzulinomra is. Sajnos a pm értékeim is pocsékak lettek, majd emelni kell a letroxon is.
2015. dec. 8. 19:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam! Remélem nem fogja megismételtetni velem a cukortömb rágcsálást. Tuti nem tesz jót a babának se.
2015. dec. 8. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell már megismételni,jók a cukraid.
2015. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!