Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor még nem tudtátok a...

Mikor még nem tudtátok a nemét, de vagy csak lány, vagy csak fiú névben sikerült könnyebben megegyeznetek: ilyen nemű lett végül?

Figyelt kérdés

olvastam az egyik kérdésnél, hogy egy válaszoló ismeretségi körében olyan neműek lettek a babák, amelyik nemnek könnyen kiválasztották a nevet a szülők, tehát pl. lány nevük már megvolt, fiú nevet még nem találtak, és lány lett.


Kíváncsi vagyok, hogy nálatok, illetve ismerőseitek között is volt-e ilyen, és végül tényleg olyan nemű lett-e a baba?



2015. aug. 30. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak lány neveken gondolkoztam.. Apa csak fiú neveken.

Lány lett.

2015. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak fiú neveken első fiú és most sem jut màs eszembe de még nem tudjuk.
2015. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már korán volt lánynevunk. Fiú nevekhez az egész utónévkonyvet végignéztük de nem találtunk ki semmit. Fiú lesz. :)
2015. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak lány nevünk van, ha fiunk lesz, szerintem Anonymus lesz vagy Noname :D:D
2015. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz mindenkinél. Tudod Murphy-törvénye... :D Nekünk csak lány név van és fiút várunk. Nincs még neve. :D
2015. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindkét esetben fiúnevünk volt előbb és könnyen megegyeztünk a férjemmel, a lányneveink nem voltak annyira "erősek", fiúk lettek.
2015. szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!