Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes elmenni 5D-s UH-ra 4D...

Érdemes elmenni 5D-s UH-ra 4D helyett? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Árban mit jelent?
2015. dec. 9. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 32D-s UH-ra menjél, az a legjobb.
2015. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol mi voltunk, ott 3000 ft volt a különbség, annyit megért. Egy igazán élethű fotót kaptunk a fiunkról. Googleben találsz képeket, hogy miben különbözik a kettő. Az 5Dnél szebben meg vannak rajzolva a vonások.
2015. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy ez csak bullshit, de nem az. mi olyanon voltunk, ahol a 3D-n nézték a gyerek testrészeit/méreteit, aztán a 4D és az 5D között váltogatták a felvételt a babamozi részen. Az 5D csodálatosan élethű!


Képzeld el, hogy beállsz egy oszlop mögé és úgy csinálnak rólad fotókat, hogy nem mennek mögéd, hanem az oszlopot próbálják úgy kiretusálni, hogy belőled csak azt látni, amit levegő vesz körül. Na, ezt látod a felvételen! (oszlop=méhfal,hasfal, levegő=magzatvíz) Óriási dolog, hogy itt tartunk!:) Érdemes élni vele!


25 hetes kortól érdemes igazán menni, azt mondták nekünk.


27 hkm

2015. dec. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első gyermekemmel 4d-n voltunk, a másodikkal 5D-n és nagyon szuper!!! Írd be a keresőbe, hogy 5D ultrahang, ott árat is találsz.
2015. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a környező városokban nem láttam ilyen lehetőséget, csak 4D-t. Kiskunfélegyházi vagyok. 25 hetes. :)
2015. dec. 10. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
egy vonat és bkv útnyira vagy az Istenhegyi Géndiagnosztikától, ahol a 4D babamozin váltogatnak a két technika között.:) hajrá!
2015. dec. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En 5 evvel ezelott 4D-n voltam a Kisfiammal,de valamelyik nap utanaolvastam a neten az 5D-nek es megneztem a kepeket,biztos,hogy arra fogok most menni. :) A XIII. keruletben neztem es a 4d- 15000ft az 5d-18000ft. Szoval 3000 ft a kulonbseg :) 26-28.het kornyeken tervezem.
2015. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!