Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti orrvérzés?

Terhesség alatti orrvérzés?

Figyelt kérdés
Reggeli rosszullét után elvérzet az orrom de csak a jobb oldaliból jött a vér! kaptatok erre valami gyógyszert??! aki hasonló helyzetben volt?! 10hkm
2015. dec. 10. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez természetes, a nyálkahártyáid terhesség alatt gyengülnek (az ínyed, orrod is vérezhet).


27 hkm

2015. dec. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nünü87 ***** válasza:

Szia! Nyugi, nincs semmi gond. Ez a terhes nőknél előfordul. Nekem az ínyem szokott vérezni elég gyakran, de vérzett már az orrom is és sokszor ha lefekszek aludni este el van dugulva, pedig nem vagyok megfázva. Először megijedtem amikor láttam, hogy vérzik az orrom, de aztán utánaolvastam, hogy ez mitől lehet és ez is csak egy kellemetlen velejárója a terhességnek. De ha bizonytalan vagy akkor beszélj a védőnőddel vagy az orvosoddal. Gyógyszeres kezelés erre szerintem nem kell.


25hkm

2015. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges erre gyógyszert szedni, nem is nagyon van rá.

Elvérezni orrból nem lehet, hacsak nincs olyan alapbetegség, ami gátolja a véralvadást. Ha lenne, akkor viszont az orvos előre szólt volna róla.


Dugj zsepit az orrodba, ezzel más teendő nincs.

2015. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél coldastop olajat. Elállítja a vérzést, kúraszerűen használva pedig megelőzi azt.
2015. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!