Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességet nézhetik cisztának?

Terhességet nézhetik cisztának?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most butát kérdezek, de ha volt már veletek hasonló,akkor légyszi válaszoljatok! Nov.13-án megjött a menszeszem napra pontosan, de sajnos 9 napig tartott, darabos volt,és görcsöltem is nagyon. Nov.30-án ismét vérezni kezdtem, de kevés volt, és nem is görcsöltem. Tegnap voltam dokinál, aki cisztát állapított meg 42mm*30mm uterustól kissé balra. Ha jól értelmezem,akkor nem a petefészekben van. Kaptam progeszteron lágykapszulát, amit 5 napig kell szednem, majd megjön a vérzésem, és kidurran a ciszta? Rosszul vagyok, hányingerem van, szédülök, fáj a fejem, duzzadtak a melleim. Ciszta csinál ilyen tüneteket? Valamiért motoszkál bennem a terhesség gondolata, ezért tegnap este csináltam tesztet, és negatív lett. Ha terhes lennék, akkor már pozitívat mutatott volna a teszt délutáni vizeletből is? Egyébként a normál ciklusaim 24 naposak.

Köszönöm, hogy válaszoltok, és bocsi, amiért hosszúra sikeredett a kérdésem! :)


2015. dec. 10. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Több nöt is ismerek, akinek az orvos szerint cisztája volt, aztán idöközben megszült vagy szülés elött áll.


Menj el másik orvoshoz.

2015. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség. Igen a ciszta is okozhat ilyet. A terhességi tünetekért a HCG a felelős, ha annyi HCG van a szervezetedben, hogy tüneteket okozzon akkor a teszt is kimutatná.
2015. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Akkor várom, hogy kidurranjon. :(
2015. dec. 10. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemet cisztának nézte a doki.De nekem pozitív volt a terhességi tesztem.Azóta van egy 22 hónapos fiam. A mostani terhességemnél mondta hogy a méhben baba van de viszont a jobb petefészkembe van egy 30 mm ciszta nekem semmi tünetet nem.okozott eddig a ciszta meg is lepődtem,hogy van.A biztonság kedvéért megnézetem.magam.más orvossal is.
2015. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Január 7-én megyek vissza, addigra elvileg megjön, és ha minden jól megy, akkor a ciszta is kidurran. Én nagyon rosszul vagyok, de már gondolom, hogy a gyógyszer is rátesz egy lapáttal.
2015. dec. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!