Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.6.7 hetes terhességet, ha...

Kb.6.7 hetes terhességet, ha ultrahanggal néztek, azt nem keverhetik össze cisztával? Mert eddig cisztának nézték, most 1 hete voltam orvosnál, most már azt mondták, h terhessség. én már bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem keverik össze! Vagyis először igen, lehetséges, de ez a "helyes" sorrend, ahogy veled történt!!!

Először csak a sárgatestet látják, mondják, hogy ciszta, aztán feltűnik a petezsák is a lakóval egy-két héttel később. :)

Gratula!

2009. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvostol is fugg. Nekem 3 es fel centis volt a cisztam, amikor 5 hetes terhesen az orvosnal voltam, es pontosan latszott, hogy egyik a ciszta es a masik a baba.
2009. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem irigyellek ezért!A teszted milyen lett?Mert ha +,akkor biztos baba!De ne aggódj,mire legközelebb mész,már szivhangja kell,hogy legyen!

Jó egészséget nektek!

2009. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!