Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatok lesznek?...

Milyen vizsgálatok lesznek? Milyen gyógyszereket szedjek?

Figyelt kérdés

sziasztok! jövőhéten megyek orvoshoz, akkor ha minden igaz 6 hetes leszek. milyen gyógyszereket szedjek addig? úgy emlékszem az elsővel folsavat szedtem, magneB6-otés vitaminokat, de nem vagyok benne biztos.


le tudnátok írni mikor milyen vizsgálatokra kell menni? ezekre már egyáltalán nem emlékszem. ugye jól tudom, hogy most már fizetősek a vizsgálatok? nekem még teljesen ingyenes volt anno a kombinált teszt meg minden, de olvastam, hogy már nem támogatott?



2015. dec. 10. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Folsavat tartalmazó készítményt mindenképpen, magnéziumot is érdemes, főleg, ha görcsölsz, de egyébként is több kell ilyenkor, mert a baba is elvesz.

Nem fizetősek a vizsgálatok, a kombinált igen, de van normál genetikai, ami nem fizetős.

2015. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!