Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van h Nekem teljesen...

Miért van h Nekem teljesen lenn nő a pocakom (köldök alatt), másnak meg a melle alól kerekedik a hasa?

Figyelt kérdés

Úgyan annyi hetes kismamák vagyunk de teljesen máshogy kerekedik a pocak..nekem sokkal lejebb

20 hetes kismama


2008. szept. 14. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igazából a méhed még csak most éri el a köldököd. Fog még a tied is a melled alól kerekedni. Az, hogy ugyanolyan idős kismamának miért más formájú a pocakja, lehet azért is mert az ő babája fej vagy medence véggel fekszik (függőlegesen), a tied pedig keresztbe.

Boldog babavárást.

2008. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Szia. En 30 hetes vagyok, es vegig lennebb volt es van a nem tul nagy pocakom. A mehem is lennt van a dokim szerint es nem is tul nagy a mehem es a hasam sem. Mindenkinek mas a forma, most jott fennebb a mellem alal, hogy kezd ossze erni ha ulok. Es tenyleg attol is fugg, hogy milyen fekvesu a baba.

Boldog babavarast :)

2008. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
NEKEM IS ÍGY VOLT ÉS KISLÁNYOM LETT
2008. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Majd feljebb kerül, a 20. héten ez természetes.
2008. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!