Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyilaló, szurkoló alhasi...

Anneee25 kérdése:

Nyilaló, szurkoló alhasi fájdalom, görcsök mennyire normális 23 hetes terhességnél?

Figyelt kérdés

Tegnap egésznap trappoltam.

Iszonyatosan sokat pisiltem, 18x a 24 óra alatt.

Éjjel,amikor felkeltem pisilni, egy hatalmasat nyilalt a hasam. Azóta többször is, napközben is belém szúr. A görcsök nem tartanak tovább egy percnél, és függetlenek testhelyzettől ülve, fekve is jönnek.

Persze elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy minden rendben, zárt a máhszáj.

De azóta se múlt, kicsit olyan szélgörcs szerű érzés,nagydolog után egy ideig nem fáj,de később visszatér.

Magnéziumot szedek, szerintetek mi lehet ez. Marhára ideges vagyok.

Szerintetek????



Még annyi,h a doki felírt antibiotikumot,mert felfázásra gyanakszik. Hétfőn megyek laborba,ott néznek pisit. Addig nem szedném be,mert ugyanennyit pisiltem az első trimeszterben is,akkor se volt felfázásom,hólyaghurutom.Ha ott kiderül h gáz van,akkor kiváltom. De nem hiszem, hogy az nyilalna...



2015. dec. 11. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 16hetesen volt ilyen 1.babánál.Nyúltak a méhszalagok, nálam is zárt volt a méhszáj, minden oké volt amúgy ennek ellenére.3 napig 3x1 nos-pa-t mondott az orvosom, hogy szedjek, utána már vissza sem jött.
2015. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!