Kata20120122 kérdése:

5 hetes terhes?

Figyelt kérdés
5. Hètben vagyok csütörtököb voltam dokinál szabályos 9mm petezsákot láttot kinek mikor látszodott az embrio meg a szikholyag voltam már terhes akkor 6 hèten látszodott a szikholyag 7 hèten már az embrio meg volt szivpulzálás is

2015. dec. 12. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is az 5. Hètben vagyok de mèg nem megyek orvoshoz. Anno a fiammal 6+2hetesen voltam ès petezsák volt szikhólyaggal,utàna meg 2 hèt rettegès a következő vizsgálatig,hogy ott van e a pici. Ìgy megfogadtam,hogy a következőnèl majd csak 7-8hetesen megyek. ☺
2015. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elso 2vel 7-8.heten mentem. Most is ezt tervezem. Majd az unnepek utan megyek
2015. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kedden voltam,5+2 napos,akkor a doki 7 mm-es petezsákot látott. Se szikhólyag se embrió. De mondta,hogy ne ijedjek meg,fiatal a terhesség (azt mondta 4-5 hetes). 22-én megyek vissza. :)
2015. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Èn is ugy szerettem volna 22 èn viszont nem lesz az orosom most a hèten van csütörtökön utána meg majd csak január elejèn azèrt aggodom megèri a magánrendelèsre elmenni nem voltam mèg soha viszont aggodom mert ugy derült ki hogy terhes vagyok hogy vèreztem igaz beágyazodási vèrzès volt de fèlek nehogy baj legyen
2015. dec. 13. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön voltam 6+3 hetesen perzsák volt és szikszókat 4 hét múlva kell visszmennem
2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért magánrendelésre mész? Ha ennyire félsz,akkor már csak azért is nézesd meg a picit,hogy megnyugodj és ne idegeskedj januárig. :) Sztk-ban szerintem bárki megnéz!?
2015. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azèrt mert a hèten mèg van utána már nincsen nögyogyászat 22 èn van de nem az az orvos akihez èn szoktam menni de lehet hogy majd hozzá át megyek nem tudom milyen orvoscmert nem voltam mėg nálla nem nagyon hallotam hogy dicsèrnèk
2015. dec. 13. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Én csak azért írtam,hogy megnyugtasd magad :) Neked is és a Picinek is jobb :) Keress rá arra a dokira a google-n,hátha írnak róla fórumokon vagy bárhol. :) Majd írj,hogy mi lett végül ;) Szorítok!
2015. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vnebrigi ***** válasza:

Én pénteken voltam orvosnál. Szintén 5 hetes terhesség. "8,7 mm élesszélű petezsák és 4,7 mm embrio."

Nekem ez van a leletemre írva.

2015. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!