Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Béres Magnézium + B6, szedi...

Béres Magnézium + B6, szedi valaki? Mennyit kell naponta bevenni belőle?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatóra napi 1 db van írva, terhesség esetén is 1 db, de elég annyi egy keményedéssel "küzdő" terhes nőnek, mint egy átlagos felnőttnek csak megelőzésképpen? A másik, hogy mikor fogom érezni a hatását? Tegnap este vettem be az elsőt, de éjszaka és reggel ugyanúgy kőkemény volt a hasam, semmit nem használt. Idő kell neki, vagy kicsi volt a dózis, vagy miért nem használt? Köszi előre is.
2015. dec. 13. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, igen, előre válaszolva a "miért nem az orvosod kérdezed meg?" típusú kérdésekre:

- Megkérdeztem, és az volt a válasz, hogy szedjek magnéziumot, mindegy melyiket és adagot sem mondott.

2015. dec. 13. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Minimum 500 mg, azaz napi 2 tablettát szedek.

Amikor érzem, hogy szúr, kemény, kellemetlen, beveszek még egyet.

Bajod nem lesz, volt, akinek 6-7 szem kellett, hogy legyen hatása.

Én napi 2 szemet szedek alapból, plusz 1, ha van vmi.

2015. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Béres nekem semmit sem ért, hiába szedtem. A Magnosolv hatott csak.
2015. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 nekem kevés volt, 2 pedig sok. Magnosolv pedig napi 1-el köztes.

Nekem nem terhesen tökéletesen elég volt napi 1 a béresből, terhesen már nem. Volt mikor napi másfelet szedtem de inkább váltottam a magnosolvra.

2015. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a DM-es sajátmárkás magnéziumát szedtem, abban 400 mg van 1 szemben.Ebből én napi 6-ot vettem be.
2015. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!