Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor lett a tesztcsík...

Nektek mikor lett a tesztcsík erősebb mint a kontroll?

Figyelt kérdés

4+3 hetes vagyok. 3+6 hetesen halvány de egyértelmű pozitív lett a tesztem. Azóta minden nap tesztelek, mert alig bírom elhinni, hogy végre sikerült. Már volt egy vetélésem is, ezért nagyon félek, hogy ezt a babát is elvesztem.

Nektek mikor lett erősebb a tesztcsík mint a kontroll? Nekem még mindig halványabb a tesztcsík :(


2015. dec. 13. 10:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ilyen sorrendben készültek a tesztek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Az utolsó az ma reggeli.

2015. dec. 13. 21:36
 12/21 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelműen, és szépen erősödnek a tesztjeid, ráadásul teljesen jó időben. Van, akinek ilyenkor még nincs is ilyen erős tesztje. A HCG szinted a tesztek alapján nagyon úgy tűnik, hogy rendben van. Nehéz aggódás nélkül átvészelni ezt az időszakot, de a babádnak az segít a legtöbbet, ha nyugodt anyukája van. Lépésenként is lehet örülni, először a pozitív tesztnek, illetve jelen esetben nálad már annak is, hogy nagyon szépen erősödtek a tesztjeid, én nem is csinálnék többet a helyedben. Gondolom kapsz progipótlást, így az, hogy nézed a teszteket nem biztos, hogy segít.
2015. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nem kaptam progeszteron pótlást. Az orvos még nem látott semmit amikor voltam (nem a saját dokimnál voltam), és még csak pénteken megyek majd a saját dokimhoz. Akinél voltam az nem adott, mert hogy amíg ő nem látja, hogy terhes vagyok, addig nem is vagyok az, tehát nem kaphatok pótlást (így magyarázta, de egy bunkó f... volt. Annyira fájt, amikor "megvizsgált", hogy el is sírtam magam.)

De iszom a palástfű teát, az elvileg segít. Meg E vitamin, C vitamin és folsav naponta.

2015. dec. 13. 21:59
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni egy másik normális dokihoz előbb? Különben a palástfű meg az E vitamin tényleg segít, jó hogy azokat szeded.
2015. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem értem, hogy akkor miért nem küldött el vérvételre, meg ugye itt ez a csomó pozitív teszt is... Mondjuk ez már mindegy, nem mennék vissza hozzá semmiképpen. Vetélésed hanyadik héten volt? Volt bármilyen rá utaló tünet? Ott milyenek voltak a tesztjeid?
2015. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem, pénteken tudok menni legelőbb :( De a görcseim ma kicsit enyhébbek voltak, és eddig még nem volt barnázásom, csak aznap amikor meg kellett volna jönnie és előtte lévő nap. Remélem péntekig minden rendben lesz. A progeszteronom se olyan vészesen alacsony, de éppen a minimál szintet éri csak el. 15 a minimum és nekem 19,5 volt, 2 nappal mielőtt pozitívat teszteltem volna.
2015. dec. 13. 22:12
 17/21 A kérdező kommentje:
A vetélésem az kémiai terhesség volt. Néhány nagyon halvány pozitív teszt után megjött időben, pedig a doki látott petezsák-kezdeményt és megvastagodott méhnyálkahártyát. Előtte csak annyi tünetem volt, hogy barnáztam, de az akkori tesztem fele ennyire sem látszódott mint a leghalványabb most.
2015. dec. 13. 22:14
 18/21 anonim ***** válasza:
Az erősödés nagyon jó jel, iszod a teát, szeded a vitaminokat, ha tényleg nem tudsz előbb orvoshoz menni, akkor ennél többet most nem tudsz tenni. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2015. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondanék, hogy a vetélésem előtt a tesztről majd leugrott a tesztcsík, olyan erős volt. Mègis elment a baba.

A mostaninál nem is volt olyan erős tesztem, mint Neked, mègis már túl vagyok a félidőn. (Ugyanolyan teszttel teszteltem)

Nem jelent semmit a csík erőssége.

2015. dec. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
én ma csináltam egy tesztet, ugyan azt a fajtát mint eddig. most töltöttem be a megtermékenyítéstől számított 4. hetet. ahogy az orvosok számolják az utolsó menstruáció első napjától akkor már 6. hetes. És fordult a kocka. a tesztcsík olyan erős mint a kontrollcsík szokott lenni. a kontrollcsík meg halvány.
2020. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!