Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt mensi óta éreztem...

Kimaradt mensi óta éreztem kis görcsöléseket a hasam alján. Pár napja már a görcsöket sem érzem. Baj lehet a babóval? Két nap múlva uh. Nagyon félek. Első baba.

Figyelt kérdés

5+4 naposan december 8-án voltam dokinal.Ezt irta a papírra:" Uterus cavumaban vaskos 13mm endometrium, egyértelmű terhesség re utaló jel nem látható.Szabad hasűri folyadék nincs, extrauterin terhességre utaló jel sem látható."

Dec 1z-án megyek uhra, ekkor már látnia kell valamit ugye? Reggeli hőm 36.7-8-9 szokott lenni napközbeni 37.0-1

Nyugtassatok meg, hogy minden rendben!!!!!



2015. dec. 14. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:
*Dec 16-án
2015. dec. 14. 14:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 4+4 hetes vagyok, és nekem sincs semmi tünetem, én is ezen aggódok. Pozitív teszt másnapján voltam dokinál, nem látott semmit. Én pénteken megyek vissza a dokihoz, akkor már 5+1 hetes leszek. Hőm szintén 36.9-37.1 körül szokott lenni. Szerintem nyugodj meg, tudom könnyű mondani, de úgy sem tudsz csinálni semmit. 16.-án már látni fogod a babád, inkább koncentrálj erre.
2015. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok... Próbálom magam lefoglalni, több kevesebb sikerrel..reméljük a legjobbakat! Neked nem mondta a doki milyen vastag a méhnyálkahártyád?
2015. dec. 14. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:

én 10 hetes vagyok s az ég világon semmi tünetem nem volt a kezdeti alhasi görcsökön kívül :)

Az még néha előjön, de azon kívül semmi.

A fiammal is így volt, nyugi jó sokan vannak akik élni alig tudnak az egész napos hányástól :)

2015. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mondta, de nem a saját dokimnál voltam, hanem aki volt éppen az egy nagy bunkó f... volt :(
2015. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elm. én ma lennék 6hetes, de csúszott a pém, így csak 5,3 hetes vagyok. Tegnap voltam drnél, csak egy pinduri petezsákot talált, 1 hét mulva kell vissza menjek. Én is meg ijedtem, mert az eslő babám ekkor már látszódott, de a dr azt mondta nincs okom aggodalomra, és én megbízok benne, a fiamnál sem csalódtam. Sokszor eszembe jut a legrosszabb, de probálom elhesegetni, és kibírni hétfőig. Te is tedd ezt!
2015. dec. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!