Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 3-án + teszt. Eleinte...

December 3-án + teszt. Eleinte görcsölgetett a hasam, mintha meg akarna jönni. Fájt a fejem, és a reggeli hőm 36.9. Mást nem éreztem. Pár napja semmit nem érzek. Baj lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Okt 30-án volt utoljára meg a menzeszem.

Nov 30-ra vártam, nem jött.pozitív tesztem lett dec 3-án. Dec 8án elmentem a dokihoz, de nem látott mást csak 13mm méhnyálkahártyát. Nincs barnázás, se pecsételő vérzés. Csak néha elbőgöm magam ha belegondolok, hogy lehet már nincs babaó.16-ra van uh-ra időpontom. Nagyon félek, hogy már nincs baba, így, hogy nem érzek semmi tünetet. Első baba 1 év próba után, és aggódok. Hasonló helyzetben volt valaki?



2015. dec. 14. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Baj feltehetőleg akkor van, ha görcsölsz és vérzel. A legtöbbet az aggódással ártasz a babának!!!!! Én se éreztem semmit - meg vannak még ezzel így párszázan - januárban szülök.
2015. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is így kezdődött, nyugi! Menses előtt, helyett és közben görcsölgetés szúrkálás, pár napig-egy hétig. Aztán ezt elvágták. Talán egy kissé álmosabb, meg érzékenyebb, könnyebben felhúztam magam dolgokon. Az, hogy nem láttak még semmit ultrahangon, nem jelent semmit, a nyálkahártya szép vastag, nincs sem pecsételés, sem barnázás. ;)

Ez mind jó eddig, fel a fejjel, és semmi aggódás! A tünetek majd jönnek, mennek, a kezdeti időszakban szoktak. Lehet még visszasíros ezt az idilli időszakot, amikor majd elkezd hányingered lenni, vagy hánysz is.

13 hetes kismama

2015. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem olvastam normálisan át. Szóval visszasírod az időszakot, és én annak idején talán álmosabb, érzékenyebb voltam egy kicsit, meg könnyebben felhúztam magam.
2015. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm egy kicsit megnyugtattál. Valahogy ma én is vagy elbőgöm magam valamin, vagy ideges leszek... Remélem tényleg minden rendben lesz. Ma alig ittam és kb már vagy 8x pisiltem.
2015. dec. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!