Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsak nem nott egy het...

A petezsak nem nott egy het alatt viszont megjelent a szikholyag. Ebbol meg lehet baba?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam eloszor a nogyigyasznal viszont akkor csak petezsakot latott. Azt mondta igy csak 5 hetes lehetek. Egy het mulva vissza mentem de nem nott semmit a petezsak vistont megjelent a szikholyag. Ebbol meg lehet baba?

2015. dec. 14. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott?
2015. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazan fejtette ki. 5 perc alatt lerendezett. Eloszor eszre se vette a szikholyagot. Annyit mondott h nem kel kaparas. Magatol elmegy. Utanna meg h meglatta a szikholyagot azt mondta h kb 20% esely van. Nem tudom mit gondoljak.
2015. dec. 14. 13:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Amugy hasi ultrahangom volt.
2015. dec. 14. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi a következő lépés? Mondta, hogy mikor kell ismét menned?

Ha van rá lehetőséged, akkor a helyedben elmennék egy magánrendelésre, ahol hüvelyi UH-t csinálnak és alaposabban körbenéznek.

2015. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy másik dokihoz.
2015. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyire kéne elmenni. Először én is hasin voltam csak petezsákot látott rá pár napra hüvelyin volt embrió szívhanggal. Hüvelyi az részletesebb képet adna a terhességről.
2015. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy egy het mulva menjek vissza. Meg varok addig es ha akkor se lesz semmi valtozas elmegyek egy masik orvoshoz. Koszonom a tanacsokat.
2015. dec. 14. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját esetemet tudom leírni.

5 hetesen szabályos petezsákot láttak a hasi uh-n, és a szikhólyagot. Ideges is lettem kicsit, mivel 10 nappal későbbre hívtak vissza... Visszamentem orvosomhoz, aki ezt mondta: " ne aggodjon, terhes maga, csak fiatalabb, mint godoltam." Ő utolsó menstruáció alapján 7 hetesnek mondta először. A 10 nap helyett, 9 nappal később mentünk vissza, mivel jött a hétvége, ekkor a hasi uh-n nem találtak semmit, mondták vetkőzzek, és ott helyben jött a hüvelyi, ahol élő embriót találtak. Mérete alapjan 7+5 hetes volt, csak olyan helyen volt, ahol hasi uh-n nem látták. Mondták is, hogy bújkál. Ma már 22,5 hónapos egészséges kislány.

Ezzel azt akartam mondani, még esély van, de ha hasi uh nem mutat semmit, szerintem mindenképp kellene egy hüvelyi uh is.

2015. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Két hete voltam Uh-n,eredetileg akkor 8 hetesen,de tudtam,hogy jóval később fogant kb 6 hétre tippeltem,mondta doki,hogy hasival látja a petezsákot,de csak alig,mert hátrahajló méhem van,és fiatal a terhesség mindenképp csináljunk hüvelyi UH-t,és ott már volt szikhólyag baba is, a doki 5 hetes körülire saccolta,3,8mm azt mondta minden rendben,csütörtökön megyek kontrollra. Szerintem is menj máshova.
2015. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mindenkepp csinaltatok en is huvelyit.Nem adom fel a remenyt.
2015. dec. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!