Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június elején szülő kismamák...

Június elején szülő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én júni 16-ra vagyok kiírva!Nagyon jól vagyunk!Sokat mocorog a kislányom és sajnos farfekvéses!A doki azt mondta,hogy még ne izguljak,mert 32.hétig még befordulhat!Remélem,hogy így lesz!Eddig 7kg-ot híztam,de nem baj,mert 48kg-al kezdtem!:-)Előtejem már van!Most még boldogabb vagyok,hogy jóidő lett és már úgy várom,hogy megszülessen a kisbabának!Lassan vásárolgatunk is a babának!2.gyerkőc lesz!Már van egy 6 éves kislányunk!:-)És te kérdező?Hogy vagytok?26 hetes kismama
2010. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia!

én júni 4re vagyok kiírva, első Babánkat várjuk, kislány lesz!már egy nagy vásárláson túl vagyunk, én nagyon élveztem, a párom kevésbé!

pedig annyira rákészültem, hogy mindent előre kiválasztottam ár szerint is, hogy minél olcsóbb legyen.

ruhákat még nem nagyon vettünk, nem akarok besokallni a pici ruhákból, azokat úgyis hamar kinövi!

végre itt a jó idő!

én 29 hetes vagyok.

melyik városból írsz?

2010. márc. 23. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is jun. 4-re vagyok kiirva, 3. baba, szerintem egy kicsit hamarabb fog jönni, mert az előző 2 terhességemnél is 38+5 ill. 38+6 hétre jöttek a babák. Nem igazan érzem magam terhesnek, csak abból, hogy estere mar faj a derekam és persze útban van a pocakom. :) Sok mindent megvettünk mar, és holnap is megyek bevásárlókörútra. Mar elég türelmetlen vagyok, nehezen fog eltelni ez a 2 hónap. :) Ja! kisfiút varunk.
2010. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia.

Junius 17-re vagyok kiirva.Kisfiú lesz,elsö baba.Eddig +2 kg, bár súlyfelesleggel kezdtem a terhességet.A baba faros de nem izgulok majd eldönti,hogy hogy akar megszületni.Nagyon mozgékonyak vagyunk,de alapvetöen mindent együtt csinálunk.Most kezdek szülésznö választásba és terhestornába.(bár egy kicsit késö de jobb mintha soha).Babaszoba teljesen kész zöldes-sárga árnyalat jopofa falmatricákkal,berendezés csak pénz kérdése a mai világba már egy nap alatt is be lehet vásárolni.Hol fogsz szülni?Választasz szülésznöt?

2010. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én Tatabányán fogok szülni, igazából a szülészorvost is csak a köv.héten ismerem meg, mert az eddigi nőgyógyászom sajnos nem vállal szülést, de így egyeztek meg, hogy a terhesgondozást eddig csinálja!

szülésznőt nem tudom fogadjak-e, mert sajnos annyi pénzünk nincs, de majd eldől.

nálunk kislány lesz és most vagyunk 29+5 hetesek!

2010. márc. 24. 07:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Miskolcon fogok szülni!Nekem már van orvosom és szülésznőm is!Ismerős mind a kettő!Szerencsém van!:-)
2010. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!