Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom, írnátok...

Nagyon aggódom, írnátok valami nyugtatót?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, ma lementem a boltba és elég nagy pakkal tértem haza,gyalog voltam.Ezzel nagy bajt okozhattam a babámnak?Doki szerint 5 kg max, amit lehet emelni,az én táskám meg 7-8 kg is volt.Nem nagy a távolság,de azóta olyan fura érzés van a hasamban.
2010. márc. 23. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit cipelhetsz, amennyi neked jól esik, nincs kilóban meghatározva. Valakinek már a 2 kiló is sok. Szerintem ne szatyrozzál, hanem használj hátizsákot, úgy könnyebb cipelni még akár 10 kilót is.

Ha fájdogál a pocakod, pihenj le egy fél órát, utána jobban leszel.

2010. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
menj el orvoshoz ha bizonytalan vagy,de szerintem nem lett baj.helyettem se cipekedett anno senki,és semmi baja a kislányomnak.de azért így az elején jobban vigyázhatnál magadra.fontos az első 12-14 hét
2010. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Amíg nem görcsölsz vagy vérzel,szerintem nincs baj.A fura érzés az az lehet,hogy "magadba beszéled",mert nagyon aggódsz a babódért.Én is így voltam,mégsem lett semmi baj.Ne aggódj!Boldog babavárást!
2010. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:-)amúgy nem fáj a hasam csak olyan fura érzés van odabennt
2010. márc. 23. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől baja lenne a babádnak, akkor nem a cipekedéstől volt... Szerinted ha csupán max. 5 kilót emelhet egy kismama, az, akinek nagyobb gyereke is van, mit csinál? 9 hónapon keresztül nem veszi fel, nem teszi be a fürdőkádba, nem ülteti az etetőszékbe? Bocs, hogy kicsit erős, ahogyan fogalmazok, de számomra túlzásnak tűnik, hogy a széltől is óvni kell egy kismamának magát. Én mind a 4 terhességemet végig dolgoztam, a gyerekeimet emelgettem, a kerti munkát én végeztem, segítség nélkül...közben óvónőként nap mint nap a 3 éves gyerekeket dajkáltam, emelgettem... Nem volt soha semmi bajom. Hidd el, attól, hogy egy táskára való cuccot néhány száz méteren keresztül vittél, normál terhesség alatt nem lesz semmi bajotok!
2010. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
11.12-nek igaza van, én az első vagyok. Én is kismama vagyok, és van egy több mint tíz kilós babám is, akit muszáj beleraknom az etetőszékbe, babakocsiba, kiságyba, stb. Persze nem lóbálom egész nap, de elkerülhetetlen, hogy emelgessem néha.
2010. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 12 hétben 2 kg-nál nem volt szabad többet cipelni. Te már a 12-ben vagy.De azért nem árt óvatosnak lenni.
2010. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!