Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy valaki hogy...

Narancs223 kérdése:

Volt már úgy valaki hogy megálmodta a kisbabája nemét?

Figyelt kérdés
6hetes kismama vagyok.. 1napos menstruáció késésem után azt álmodtam hogy terhes vagyok és Bejött , most pedig azt álmodtam másodjára hogy kislány (első terhesség):) Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra hogy volt e már valaki így ? Válaszokat előre is köszönnöm!

2015. dec. 15. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Inkább fordítva. Én többször álmodtam, hogy kislányom született, pedig fiút várok 100%, remek 3D képeink vannak a kukacról-zacsiról. :)

34+4 hkm

2015. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam és bejött. Többen is megálmodták a családban, végül a férjem is pedig nem is az lett, amit eleinte jobban szerettünk volna. :)
2015. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem álmodtam, meg, de teljesen, 100% biztos voltam benne az elejétől, hogy fiúk lesznek. Az elsőnél 26. hétig lányt mondtak az ultrahangokon és akkor is tuti volt, hogy fiú lesz és kész. Az apjuk már beletörődött, hogy fiút mondtam, de lány lesz a dokik szerint. Fiúk lettek mind a ketten.
2015. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen :) Fiamat is lányomat is :)
2015. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Par hetes terhesen azt almodtam, hogy van egy 5 eves kisfiam. Fiam szuletett. :)
2015. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen idekapcsolódik, de mikor megtudtam egyik legjobb barátnőmről, hogy terhes, vörös göndör hajú, egy-másfél éves körüli gyermeket álmodtam neki, azt ébredés után saccoltam be, hogy lány, mert nem volt ugyan hosszú, de gyönyörű a haja és az arca is. Fehér, semleges ruhában volt és kacarászott.

Nemrég negszületett barátnőm kisfia, eddig vörhenyesszőke a haja. (senki nem vörös a családjukban, férje szőkésbarna, barátnőm sötétbarna). Kíváncsi vagyok. :)

2015. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én háromszor is azt álmodtam, hogy kislány, aztán eljött 17. héten a 4D-s ultrahang és kiderült, hogy kis kukacosunk van :) De nem bánom így sem:)
2015. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én mindig kisfiút álmodtam, és bejött, kisfiút várok :)
2015. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

50-50% ha bejon azt hiszed megálmodtad a jövőt és örömmel meséled, hogy hú te most aztán megálmodtad! Ha nem jön be akkor elfelejted az egészet.


Mondjuk az már teljesítmény ha olyat almodsz, hogy vörös hajú göndör kék szemű kislány lesz :)

2015. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sokszor álmodtam már a babával, kivétel nélkül kislány volt. Ha minden igaz, akkor kisfiú lesz :)

22+5 hkm

2015. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!