Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitségeteket szeretném kérni?

Segitségeteket szeretném kérni?

Figyelt kérdés
ma voltam dokinál , már harmadszorra vissza hivott kontrollra mert nagyon korai a terhesség.. és ma azt irta a papirra 7,5mm petezsák látható átlagosnál nagyobb szikholyaggal életjelenséget mutató embrió nem ábrázolódik ! mult héten 4mm volt a petezsák.. és azt mondta hogy valószinű hogy elfogok vetélni , szerintetek van rá esély 6 hetes terhes lehetek !! nagyon beparáztam mert nem erre számitottam .. semmi tünetem nincs a vetélésre.. segitsetek !!

2015. dec. 15. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában legkésőbb a 8.héten kell már lennie szívhagnak.Ha most vagy a 6.hét körül akkor szerintem minden rendbe lesz csak annyi,hogy korai még látnia valamit.Pláne ha hasival nézte nem hüvelyivel.
2015. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eleve nem értem.

Volt már vetélésed?


Én 5+3 hetesen mentem először, hogy van egy pozi tesztem.

Csinált hasi UH-t, 8 mm-es petezsákot látott, és visszarendelt 3 héttel később. Akkor már volt szívhang (gondolom, mert nem mutatta, csak annyit mondott, minden ok).


Téged miért hív hetente? Volt valami előzmény?

2015. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hüvelyivel nézte .. de nagyon megilyesztett a doki mert azt mondta a pénteken se lát semmit akkor mütét.. én eléggé furcsálom ezt a dolgot és nem beszélve arrol hogy teljesen beparáztatott .. most kerestem egy maszek orvost és hozzá fogok menni ! még reménykedek hogy van baba
2015. dec. 15. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos az átlagosnál nagyobb szikhólyag nem túl jó jel :(
2015. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom mért hivott minden héten énis furcsáltam nem volt semmi baj eddig, 1héten azt mondta a doki h petezsák látható 4-5 hetes terhes lehetek vissza hivott 1héttel rá kontrollra ahol 4mm felritkulás látható benne egy szikhólyag ábrázolodik most voltam ma 3szor itt meg már vetélés gyanuja áll fennt mivel nem volt embrio de viszont 7,5mm a petezsák és a szikhólyag is jól ábrázolodik akkor ezek szerint fejlödik nem? de még pénteken kell mennem uhra.. nagyon rosszul érintett mert nem vettem észre semmi változást a melleim fájnak és reggel van hányingerem.. nem értem
2015. dec. 15. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz is az lesz a legjobb.Ha csak 6 hetes vagy nem is értem miért paráztat.
2015. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már bejelentkeztem egy maszekhoz..
2015. dec. 15. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott ki fog derulni minden,nincs veszve semmi meg.Nekem mondjuk elso terhessegnel igy volt,aztan elhalt,de ez nem jelenti azt h nald is igy lesz.Millio nonek van igy aztan lesz baba,a masik felenek meg nem.Most viszont mar van egy iam es varom a kovetkezot...Fel a fejjel
2015. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!