Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért keményedik ilyen korán,...

Miért keményedik ilyen korán, ilyen sokat és ilyen szokatlan időben a hasam?

Figyelt kérdés
Elvileg ha keményedik is, mozgás, terhelés hatására szokott az embereknek, de nekem akkor keményedik be, ha sokat fekszek. Éjszaka is mindig erre ébredek, reggel is ébredés után, ha felkelek járkálni, elmúlik. Miért a pihenéstől keményedik? És minden nap, pedig csak 19 hetes vagyok :( Szedek magnéziumot is pedig. Az orvos és a védőnő sem érti miért van, tanácstalanok, a méhszájam és az UH szerint is minden rendben. Az az érdekes, hogy napközben ha teszek-veszek akkor nincs semmi baj, mindig csak akkor, ha fekszek, pihenek. Pont fordítva kéne tudtommal. Gondoltam lehet, hogy elnyomok egy eret és rossz a vérellátás, de bármilyen pozícióban ez van. Nem tapasztalt esetleg valaki ilyet? Hátha van aki hasonló cipőben jár és tudna segíteni mert aggódok emiatt.
2015. dec. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14. Hettol kemenyedett
2015. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első babànàl nap közben keményedtem, kb. a 20. héttől tűnt fel. Most a màsodikat vàrom, a 16. héten éjjel arra ébredtem, hogy gombócot érzek. Azóta is, eleinte főleg éjjel, mostmàr inkàbb nappal. Mondtam az orvosomnak, azt mondta nem meglepő. Baràtnőm is éjjel keményedős volt eleinte.
2015. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok! És nektek nem lett belőle baj?
2015. dec. 15. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem :) ha non-stop keményedne, akkor aggódnék, de ez a napi 2-3 alkalom nem sok. Méhszàj normàlis. Ha kezdem soknak, erősnek érezni, azonnal emelem a magnéziumot.
2015. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a baba nyomja ki magàt?

Ilyen nekem is szokott lenni, de mindig csak ha fekszem! (Főleg hanyatt)

A baba kinyomja magát, de érzem is, hogy hol van éppen.

2015. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!