Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen nem érzem, hogy...

27 hetesen nem érzem, hogy reagál a babám zajokra?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják, hogy ekkor már intenzíven reagál, de az én babám nem. Attól félek hogy süket. Nálatok hogy volt?
2015. dec. 17. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem figyelgettem ennyire direktben ilyeneket.

Nem lett süket.

2015. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a tiéd pont úgy reagál, hogy meghúzza magát.

Először azt hittem, hogy már megszületett és 27 hetes. Mert akkor már jelentene valamit, terhességi hétben viszont szerintem még nagyon korai ezen aggódni.

Ennyire azért ne parázz rá a dolgokra.

2015. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyereknél sem figyeltem ezt, meg most, hogy a másodikat várom, nála sem. 30 hetes vagyok most vele, mozog éppen eleget, de hogy konkrétan a zajokra reagál-e, hát azt meg nem tudnám mondani. Nyugi, nem ezen múlik, hogy siket-e, vagy sem.
2015. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem észre, hogy reagálna hangokra. Nincs semmi baja.
2015. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dolgot írnak, amit én nem tudok tapasztalattal megerősíteni. Pl. ezt a zajra reagálást sem. Sosem kezdett el nekem se ugrálni se porszívótól, se darálótól, se semmitől. Akkor mozog és úgy, ahogy neki jól esik.


Vagy egy másik példa, azt is írják sok helyen, hogy hogy érzed a dudorból, hogy az most buksi, popsi, ököl, stb. Hát a nagy túrót! Meg én napirendet se tudtam kitapasztalni, hogy mikor aktív, mikor nem.


Két terhesség sem egyforma, ezeket a leírásokat meg millió terhességből "gyúrták össze".


34+6 hkm

2015. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én magzatom nem minden zajra reagál, csak néha. Pl. ha ütvefúró megy mellettünk vagy hangos autó. De pl. a női hangokra egyáltalán nem reagál, csak a mély orgánumokat hallja szerintem.


Anyukám mindig mondogatja, hogy ugye megnyugszik, ha a kezedet magadra teszed. És mindig mondom neki, hogy csak elkezdi rugdosni. Tegnap pl. az uh fejet követte és mint a vakondos játékban, oda ütött, ahol érzékelte.:))


Azt mi se tudjuk, melyik testrészével motoz a hasamban, csak onnan, hogy minden uh-n lefelé van, a lepény felé fordulva, így talán a lábát érezzük...


Az, ha süket, babakorban gyorsan ki fog derülni, előre feleslegesen aggódsz rajta. Főleg, hogy annyi mindenen lehet...:/


27 hkm

2015. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!