Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe barnázás, futottam...

Enyhe barnázás, futottam egyből a dokihoz, írt fel Duphastont 2×1et "5 hetesen szabályos petezsák benne szíkhólyag található. Embrió még nem ábrázolható. "Múlthéten csak méhnyálkahártya látszott. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Tegnap délután egy körömnyi barna pötty volt a tisztaságin. Egyből futottam vele a dokihoz aki megvizsgált.nem talált bevérzést és azt írta a papíromra, hogy a jobb tubasarokhoz közel szabályos petezsák, benne kerek szikhólyag látható.Embrió még nem ábrázolható. Tegnap eléggé feszült voltam.Lehet ez is az oka a barnázásnak? Picit görcsölget a pocim is, ma reggel megint volt barna pötty. Ugye nem lesz baj.A doki picit megnyugtatott. De picit félek Első baba.

2015. dec. 15. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem ígérhetek semmit, de a Duphaston segít majd abban, amiben csak tud. Ha az a baj, hogy hiányzik belőled a progi. Nekem az Utrogestant írták fel ilyenre annak idején. Én elvetéltem, de ez nem jelenti, hogy te is el fogsz.


Azt sem tudom, hogy a barnázás oka lehet-e a stressz (ezt ma már mindenre rámondják), az én orvosom mindig valami racionálisabb okot szokott ennél mondani. Pl. ebben a terhességemben volt egyszer egy kicsi vér a bugyimon, azonnal doki, a doki meg mondta, hogy a folyásom marta fel a hüvelyfalat.


Próbálj pihenni és remélni a legjobbakat. A barátnőm most terhes a második babával és 2 hétig pecsételt (nem írtak fel neki semmit) és egészségesnek tűnik az immáron magzata (14 hetes).


27 hkm

2015. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. Héten volt erőlködés hatására, ha nem egészséges az embrió akkor gyógyszerrel is eltávozik ez még nagyon a vagy-vagy kor.

12. Hétig bármi történhet, én is gyógyszereztem, de mint írtam nem volt baja a babának csak megeröltettem magam és elpattan pár ér.

Amíg csak barna addig "jó" mert nem vérzik annyira és attól lesz barna, hogy van ideje a vérnek kicsapódni a hüvelyfalon a gond a rendes piros vérnél van igazán. Ne olvasgass fórumokat , mert csak szarrá aggódod magad mint én , mert az 50 pozitív tapasztalat mellett csak azt az 1 negatívot fogod megjegyezni hidd el...

Azóta én itthon is vagyok, nem dolgozom.

Pihenj sokat, ha tudsz menj el táppénzre ezzel simán felvesznek veszélyeztetettnek.

2015. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megmondani. Nekem is volt enyhe barnázásom, kaptam progit, minden rendben volt, megmaradt a baba. De sok oka lehet a barnázásnak. Ha progihiány, akkor a gyógyszer megoldja. Van mikor ártalmatlan az ok, akkor is minden rendben van. De előre nem lehet megmondani, hogy nálad mi az oka. Ha elmúlik a barnázás, az mindenképpen jó jel. Nekem reggelre volt még egy kicsi, aztán később már nem.
2015. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még az is írta a doki, hogy gátrepedés nincs,hüvelyfalak erölködéskor nem descendálnak.Így is úgy is megvizsgált sehol nem látott semmi rosszat. Tegnap fát hoztam be.. Jövöhéten újabb uh..


Holnap mentem volna máshova uhra, nem a dokimhoz, de ez a tegnapi kicsit közbevágott.. Szerintetek elmenjek holnap is? Több szem többet lát alapon? :/

2015. dec. 15. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héten volt ugyanígy egy pici barnázás a WCpapíron. Egy hematoma alakult ki a méhemben. A doki progesterone exeltist irt fel, mert állítólag ez most a legjobb gyogyszer( jo drága). Es nekem két hét alatt teljesen felszívódott a hematoma! Se vérzés se barnázás nem volt azóta. Pihennem kellett, feküdni, es nem emelhettem nehezet. De szerencsére minden oké a babával!!!
2015. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felesleges, mivel embrióhoz túl fiatal a terhesség. 2 nap alatt egy kicsit nő a petezsák, de nem annyit, hogy egyértelműen mérhető legyen egy másik géppel. Ha már lenne szivhangod, csak akkor lenne megnyugtató más UH is.
2015. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nem jó ha ilyen sürün van uh...nagyon zavarja a magzatot.

A doki nem látott semmit , nyugodj meg, ne stresszelj, pihenj és ha minden rendben van hidd el nem lesz gond :) fát meg ne hordj...

2015. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos a méreteket, mert a papíron nincs leírva, hogy mekkora, és eszembe volt, hogy megkérdezem, de elég nagy volt az izgalom, így elfelejtettem, mert mindent kérdeztem.de a doki is mondta, hogy felesleges elmennem.. Nem megyek, nem zargatom a csöppöm.. Talán egy hét múlva már dobog a szíve. :)
2015. dec. 15. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy jártam, mint te. Utrogestant kaptam, pár nap múlva hívott vissza. Pihennem kellett.1 napot végigfeküdtem, aztán nem volt rá lehetőségem, de kíméltem magam. Nem lett baj, biztos csak a gereblyézés és az apróbb kerti munkák miatt volt a barnázás, túlhajtottam magam, bár akkor nem éreztem ezt. Azóta is óvatos vagyok az ilyenekkel.
2015. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most szerencsére 1 hétig nem dolgozok, úgyhogy kitudom feküdni.. Remélem minden ok lesz!:)
2015. dec. 15. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!