Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I-II. stádiumban lévő méhlepén...

Anneee25 kérdése:

I-II. stádiumban lévő méhlepénnyel végig lehet csinálni egy terhességet? Volt olyan, akinek hozzám hasonlóan korán kezdett érni a lepénye, de nem lett koraszülés a dologból? És akinek az lett, hanyadik héten? Befektették e kórházba? 24 hetes vagyok

Figyelt kérdés

24 hetesen közölték,hogy a méhlepényem I-II.stádiumban érett. A flowmetria jó,a baba korának megfelelő, a haskörtérfogata kicsit kisebb 1 hét lemaradásban van, de mindene oké,sokat mocorog.

Aggódom, hogy ki tudom e hordani, nem lesz e koraszülött..mindenki történetét szívesen várom, tanácsokat,tapasztalatokat...



2015. dec. 17. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugalom, ez teljesen normális. Mindenkinél más tempóban érik a lepény, könnyen lehet, hogy a 40. hétig 2-es stádiumú marad. Nekem a végén 5 hétig volt 2-3as stádiumú, de semmi gond nem volt, indítani kellett.
2015. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, túlhordás miatt indítottak 40+3-on.
2015. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 25 hetesen azt mondták, hogy I-II. érettségi fokban van. Hozzátették, hogy teljesen normális ilyenkor már, valamint, hogy ha nincs más gond, akkor nem lesz koraszülés.


Na, most van/volt egy mérési probléma. Most a 33. héten meg azt mondták, hogy 0. fokban érett (!!!). Mindezt az orvosom úgy magyarázta, hogy az érettségi fok megállapítása nem objektív mérés, hanem a méhlepény kinézetének szubjektív megítélésén múlik. Ő pedig éppen ezért ki is venné a terhesgondozásból, mert semmi értelme.

2015. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!