Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komolyan ennyire öreges név...

Komolyan ennyire öreges név az Emma?

Figyelt kérdés

Egyre többet olvasom itt, hogy milyen öreges, nagymamás...vagy ha nem ezt akkor azt, hogy elcsépelt és sok kislánynak ez a neve.


Most akkor öreges vagy sok kislánynak ez a neve és elcsépelt???


Kislányom 5 hónapos és Emma, nyilván nem változik az én véleményem a nevéről, de Ti mit gondoltok?

Igazán kíváncsi


2015. dec. 18. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Számomra öreges...de tényleg felkapott név, úgy mint az Emília is.
2015. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öreges. Erre elég sok kis Emma van :)
2015. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, egyáltalán nem öreges :) És nem is annyira felkapott szerintem, én csak egy kislányt ismerek ezzel a névvel.
2015. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem szép. Én csak egy Emma nevű kislányt ismerek a környezetemben, szóval azt sem mondhatnám, hogy elcsépelt.


Az én lányom Lili. Erre mindenki azzal jön, hogy minek a rövidítése? Mondom semminek, csak így egyszerűen a'la nature Lili. Erre csak néznek, hogy ja jó.

2015. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez egy régi név. A nagymamám egyik testvérét így hívták, kb. 100 éves lenne most. Viszont nagy divat most, sok kislányt hívnak így. Felénk gyakoribb, mint az Anna, Hanna, Lili, stb., amikre mondják, hogy milyen sok van.

Amúgy nekem nagyon tetszik.

2015. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öreges, viszont tényleg kicsit elcsépelt. Egyébként én egyik lányom is Emma :)
2015. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem mondanám öregesnek.

Viszont van az a homokos csávó aki Emmának hívja magát... Az a videó láttán személy szerint csak ez jut az eszembe az Emma névről.

2015. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem is kicsit öreges mondjuk inkább legyen öreges mint amikor valakit túl kislányosan neveznek el, és akkor 20-90 éves kora között szenved a nevével...ha öreges nevet adsz akkor csak 0-40 éves kora között szenved vele :) az kevesebb idő :)))

amúgy az én lányom Róza. Az sem épp egy fiatalos név. De engem nem érdekelt. Ez tetszett, el tudtam kézpelni kislányhoz, tinihez és felnőtthöz is.

2015. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem öreges;)ugyis az szàmit hogy neked tetszike.Anyukám Sára és ha egyszer lányom születik akkor Sára lessz a neve anyukám után;)Ő nemtud rola de addig nemis mondanám el neki amig meg nem születik;)
2015. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 evesem Emm Maja , szerintem aranyso kislany nev
2015. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!