Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23hetes vagyok. Egy hete alig...

23hetes vagyok. Egy hete alig érzem a babát. Előtte egész nap.17héten volt ultrahang utoljára. A védőnő azt mndta úgy se nézik meg. A doki h a mozgást nem lehet komolyan venni. A kórházba megnézik tutira? Vagy elküldenek.

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ébresztgetni, egyél csokit ,igyál kávét, vagy kólát! Ha nem reagálna én be mennék,szerintem rád néznek tuti! De persze, ha tompán is de érzed lehet csak elbújt, azért még van elég helye odabent!
2015. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

20hetes vagyok. Az én babám is belustult kicsit az elmúlt napokban, pedig egy hete még olyan aktív volt, hogy a párom is érezte végre úgy igazán a mozgásokat!

A mi kicsikénk nagyon nem szereti ezt a hirtelen időjárás-változást, ezt már észre vettem.

Szerintem nincs semmi gond veletek sem. Kicsit lustább most, lehet ő is érzi a frontot és nem tetszik neki, vagy épp úgy van fordulva, hogy nem nagyon érzed a mozgását, hisz még nagyon sok helye van.

2015. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az van hogy érzem. Szóval nem attól félek h halott. Hanem h nem fejlődött eléggé, vagy h mert egy helyen fekszik es mozog csak?? Vagy h nem e túl sok a magzatvíz es ezerrt nem érzem úgy.. Elmennék fizetősre de most nem tudok. De nem hiszem el h nem tudjak megnezni 2percben. Amúgy időjárás miatt mert mert több mint egy hete ilyen.. Szóval mozog de ritkán es nem erősödik ahogy nő...
2015. máj. 31. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj sincs lehet a te babád amúgy is lusti lesz az anyaméhben. Vannak olyan babák akik kicsit lustábbak,nem előírás az hogy diszkózzon és rúgja szét az oldaladat :) az enyém sem csinál ilyeneket pedig nagyon szépen fejlődik :)
2015. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lusti is volt végig😊 de semmi baja. Most nem az😊
2016. ápr. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!