Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 kereszt baktérium a vizeletb...

4 kereszt baktérium a vizeletben, az nagyon magas?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok... Nem voltak panaszaim,rutin labor volt,és ez lett az eredmény,bár amikor vittem a vizeletet láttam,hogy zavaros.. és előtte pár nappal,kicsit büdi,és zavaros volt mindig...de fájni nem, fájt,és nem csípett... Antibiotikumot kaptam,Curam Duo 875mg/125mg 2x1-et kell szednem 7 napig... Ennyi idős terhesen nem lehet baja a babámnak ugye? És ilyen terhességi toxikémiához közöm sincs ugye?

2015. dec. 18. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

az állaga azért volt olyan, met valszeg keveset iszol és ne vagy elég sűrűn pisilni.

én megismételtettem volna a vizeletvizsgálatot, nála már volt, hogy téves eredményt hozott

2015. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy toxikémia, max. toxéma van, de akkor fehérje van a vizeletben, nem baktérium, és már tünetek is vannak pl. magas vérnyomás, szóval ez téged nem érint.

Szedd be az antibiotikumot az megöli a bacikat a vizeletben és nem lesz gond.

De ahogy az első is írta azért is lehet ilyen sok baktérium a vizeletedben mert keveset ittál aznap ezért sűrű volt.

2015. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*toxémia
2015. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szedd be az antibiotikumot, az orvosok tudják, melyik jó terhességben és melyik nem. Nekem kétszer volt eddig baktérium+fvs a vizeletemben, mindkétszer súlyos felfázásom volt (vagyis voltak tüneteim is), a vizeletem zavaros volt.


A toxémiában valóban fehérje van a vizeletben (nem pedig baci) és magas vérnyomással is jár. Meg ödémával. Emiatt nyugi.


27hkm

2015. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Toxikémia XD ez hogy jött nekem?!! Na mindegy köszi a válaszokat. Nagyon sokat iszok,úgyhogy ez kizáró ok! Az éjszakám is abból áll,hogy felkelek pisi,utána iszok... rengeteget! Ezt eljátszom egy éjszaka alatt 3-4x... Na mindegy beszedem az antibiotikumot! Köszi még egyszer!
2015. dec. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!