Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kereszt fehérje a vizeletb...

Egy kereszt fehérje a vizeletben, de magas vérnyomás nincs.28. hét. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nitrit is pozitív lett és a fehérje is, egy keresztes.

28. héten vagyunk.

A vérnyomásom rendszeresen mérem itthon, sosem magas.

Kicsit aggódom, és doki csak hétfőn lesz.

Járt már így valaki? Mi történt? Baj lehet?


2015. aug. 29. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Baktérium nincs benne? Főleg nitrittel nekem hugyuti fertőzésnek tűnik.

Egyébként egy keresztes feherjere nekem azt mondták rendben van. Bacim is volt és sok fehérvérsejt, na amiatt kaptam augmentint, ezután már fehérje sem volt benne.

2015. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A baktérium mellé annyi van írva, hogy +db /liter, de nincs szám mellette. Laphámsejt van még csillagos, 20 a felső határ és 37.
2015. aug. 29. 20:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Fehérvérsejt 3db/ltr, de ez a normál tartomány közepére esik. Nem csillagos.
2015. aug. 29. 20:24
 4/10 A kérdező kommentje:
A kisfiam két napja náthás, esetleg elkaphattam tőle valamit? Én nem érzem magam betegnek, egyáltalán. Van némi pollen allergiám, de most az sem erős.
2015. aug. 29. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor van baktérium de nem vészes. Orvosnak úgyis megmutatod majd, gondolom. Nekem az első eredmény volt ilyen, csak annyit mondtak, hogy igyak sok folyadékot. De ez 11 hetesen. 24 hetesen lett csúnya az eredmény a fehérvérsejt miatt, nekem 20 körüli volt.
2015. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hugyuti fertőzés egyébként.. szerintem.
2015. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annyira megijedtem, hogy toxémia kezdete, hogy nem is tudtam hirtelen végiggondolni, mi más lehet még. Erről hallani sokat, de remélem, csak valami ártalmatlan apróság lesz és elmúlik. Köszönöm, hogy írtál. Hétfőn beszélek a dokimmal mindenképp. Csak aggódva egy napot várni is kihívás.
2015. aug. 29. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond, nekem vegig volt terhesseg alatt.

Ha nincs labdagadas, magas vernyomas, akkor teljesen normalis, a legtobb terhessegben van.

( Nogyogyaszaton dolgozom )

2015. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 26 hetesen volt először fehérje a vizeletemben, utána hetekig jártam ellenőrzésre, vérnyomás rendben volt, és utána a vizelet is, viszont 36 hetesen végül előjött a toxémia.

Szóval persze, lehet egy sima húgyúti fertőzés is, amit mondjuk nem ártana kikezelnie az orvosnak, de lehet előjele a toxémiának is.

Érdemes többször akár a háziorvossal vizeletet nézetni és azért méregetni a vérnyomást.

2015. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Itthon napi többször mérem, mert első baba alatt vlt magas vérnyomásom. De most semmi 130 fölé sosem ment a sistolés érték. Egy hete nézte a fehérjét a védőnő. Akkor nem volt a vizeletben. Remélem nem lesz baj most a végére.

A kezemen nem kéyelmes már a karika gyűrű, de a lábam nem dagad.

2015. aug. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!