Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menses szerinti 7 hét +5...

A menses szerinti 7 hét +5 napos terhességnél már van szívhang?

Figyelt kérdés
Holnap megyek UHra és izgulok vajon lesz szívhang? Azon aggodok hogy a magzat 2 héttel meg fiatalabb nem, akkor meg 5 hetes csak s akkor még nincs is nem? Vagy milyen számolás alapján nézik? Menses alapján vagy az alapján hogy 2 héttel akkor fiatalabb?
2015. dec. 2. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Menses alapján nézik.

Én tegnap voltam. 6 hetes vagyok. Már hasi ultrahangon is lehetett látni és volt szívhang. Nyugi. :)

2015. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A menses szerinti 6 hetes vagy? S volt szívhang huuu dejó gratulálok, most még jobban várom :)
2015. dec. 2. 16:59
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen,menses szerint. A hetedik hétben vagyok de az orvosok csak a betöltött hetet nézik. :)

Már neked is tuti lesz szívhang. Majd írd meg milyen volt. :)

2015. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz szerint 7+6 hetesen nem volt.
2015. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem volt még? S a doki mikorra hivott vissza?Persze megirom mindenképp holnap
2015. dec. 2. 17:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam új -ra beutalót.Mondta a nőgyógyász ,hogy jövőhéten mehetek.Hétfőn leszek 6 hetes én is annyira félek,hogy lehet csak pénteken megyek.
2015. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ird ám meg hogy mi volt
2015. dec. 2. 18:06
 8/17 anonim válasza:

Pont ezt a kérdést akartam kiirni ugyenennyi hetes napos vagyok ,remélem mindketönknél látható halható lessz.

Boldog babavárást! :)

2015. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Nem volt.2 hét múlva hívott vissza,a papíromra pedig azt írta korai gravid.Pedig napra pontosan tudtam mikor fogant.2 hét múlva visszamentem,akkor volta ő szerintünk 8 hetes.Minden rendben volt.A 20. hétre pedig behozta a 2 hét lemaradást,sőt 3 nappal előbbre került a várható szülés időpontja is,mint a menzesz szerint.
2015. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, köszönöm s neked is viszont kívánom, úgye megirod mi volt? :)
2015. dec. 2. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!